Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molett vagyok. Ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett vagyok. Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Van rajtam nem is kevés felesleg. Ez nem azt jelenti hogy nem szeretek mozogni és állandóan csak eszek.

Szeretek sportolni, heti ötször biztos hogy mozgok valamit (futás biciklizés, otthoni tornák, nyáron még úszni is el szoktam menni). De enni is szeretek és ez jobban meglátszódik. Nem hanyagolom el a külsőm, ápolt vagyok, jól öltözködöm és az arcom sem vállalhatatlan. Hiába vagyok igényes, a túlsúlyom nagyon nagy hátrány?



2020. máj. 4. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez mindenkinél változó, de aki szereti azok általában csak futó kalandra keresnek ilyen hölgyeket.

Én személy szerint nem vagyok oda ehhez a testalkatért ahogy a többség sem.

De ez ne befolyásolja az életed, így is lehetsz szerencsés, és megtalálhatod a párod! :D

2020. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon rotka az, h ey molett holgy norm testalkatu vagy izmos csavoval van. Ha neked nem hatrany, h molett pasival legyel egyutt, akkor nincs gaz.
2020. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem hátrány, biztos hogy meg fogod találni a párod. Nem mindenki szereti a vékony lányokat.
2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj,biztos cuki vagy,
2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
82%
Igényes vagy magadra, és ez a leglényegesebb :)
2020. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia kedves Kérdező!

Ez nem probléma, csak meg kell találni azt a "célközönséget", akiknek ez tetszik. Én pl. ilyen férfi vagyok. Magamra adok, nem vagyok kövér, sportolni igyekszek (mondjuk most kicsit kihagytam, de folyamatban). És a telt, molett nőket szeretem. Nem baj, ha jelentős túlsúllyal bír egy lány, az a lényeg hogy legyen alakja, ne úgy nézzen ki mint Jabba. :D

Ha ez a válasz megnyerte tetszésed, akkor szívesen beszélgetnék privátban is. :)

2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálam egyáltalán nem hátrány. 25/F
2020. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálam cseppet sem. Én nagyon szeretem a molett lányokat. Nálam valószínűleg nyerő lennél
2020. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon bejönne
2020. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem cseppet sem hátrány. Nagyon szeretem a teltebb nőket, van bennük valami egészen nőies. 19f
2020. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!