Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha hosszan néztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha hosszan néztek egy fiút, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Edzésen van egy lány aki tetszik nekem, de sose kerültünk össze, ill. nem volt alkalmam beszélgetni se vele, de azt veszem észre, hogy gyakran néz engem. Ez jelent bármit is, vagy semmit?
2021. júl. 24. 01:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon örülök, hogy csak segítő vlaszok érkeztek, érzem rajtuk a jószándékot.

Köszönöm! Nagyon jól esik, hogy nem általános kiosztást kapok.

2021. júl. 24. 23:13
 12/15 anonim válasza:
100%
Amikor én nézek így valakit, akkor arra szuggerálom,hogy szólítson már meg. 18L
2021. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Najó, de honnan tudjam, hogy szuggerál vagy sem?

Mivel lehet megszólítani olyan lányt akivel soha nem kommunikáltam?

(Tudom, ez utóbbit nekem kéne kitalálnom, de hátha van valami ötlet ami mentén elindulhatok)

Úgy örülök, hogy ennyien segítetek hasznosan...

2021. júl. 25. 00:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólítsd meg valamilyen indokkal.
2021. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pl. kezdjed ezzel: "Látom közös edzésrev járunk, de én nemrég kezdtem. Te mióta jársz? Mi a célod vele? Nem megerőltető? Szívesen csinálod? Én úgy vagyok vele, hogy..."
2021. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!