Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha hosszan néztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha hosszan néztek egy fiút, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Edzésen van egy lány aki tetszik nekem, de sose kerültünk össze, ill. nem volt alkalmam beszélgetni se vele, de azt veszem észre, hogy gyakran néz engem. Ez jelent bármit is, vagy semmit?
2021. júl. 24. 01:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt így eleg nehez megmondani.Volt hogy valami mas miatt "bamultam" valakit de nagyvaloszinuseggel szimpi vagy neki.Irj ra vagy probalj meg beszelni vele.
2021. júl. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran a tetszés jele, ha egy lány sokszor néz egy fiút, de egyetértek #1-el, ennyiből nehéz megmondani. Ezt élőben a legkönnyebb kideríteni, de írhatsz is neki.
2021. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak elbambul. Vagy utál és ki akar idegelni. De az is lehet hogy tetszel neki. Derítd ki. Te vagy a pasi.
2021. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ki fogom akkor deríteni.

Azért kérdeztem, mert nem akarok esélytelenül ismerkedni.

Köszönöm a válaszokat. De még jöhetnek ha valakinek más a véleménye...

2021. júl. 24. 10:27
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Csōngess fel hozzá lemegy hozzád és elmondja.
2021. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Az ismerkedés legegyszerűbb és legcélravezetőbb módja, ha személyesen közelítesz a másikhoz. Annyi ötlet van itt a Gyik-en a közelítésre, hogy egy könyvtár tele lenne vele.
2021. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tetszhetsz neki, nézzél te is rá sokszor, aztán kezdeményezz, pl mondd azt neki hogy milyen jól csinálja az edzést vagy bármi és majd kialakul
2021. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

50-50% az esély


Én direkt nem szoktam sokat ránéznin arra aki tetszik, hogy ne legyen feltűnő, de persze néha előfordul. Lehetséges, hogy tetszel neki vagy szimpatikusnak talál, de velem is szokott olyan lenni, hogy nézek valakin valamit huzamosabb ideig, de ettől függetlenül nem érzek iránta különösebben semmit.


Minden esetre figyeld az apróbb jeleket és szólítsd meg, de úgy, hogy: "most akkor bejövök neked, azért nézel?" vagy ismeretlenül úgy, hogy: "szia, tetszel! Látom szoktál engem nézni, én is bejövök akkor neked?" nekem ez inkább kicsit riasztó lenne, vagy tolakodásnak tünne, inkább valami 'barátibb' szöveggel közeledj felé (bár szerintem te sem az előbb említett példákhoz hasonló szövegen gondolkodtál)

ui.: Sok sikert hozzá;)

2021. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok(#8) és javítanám a szövegem


*....szólítsd meg, de Ne úgy, hogy...

2021. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt ki hagtam, hogy ez nem olyan nézés mint amikor én ránézek és elkapja a fejét. (Inkább az van, hogy ránézek, látom hogy néz, aztán megint odanézek, mert nem látok mozgást és még mindíg néz.)

Egyébként azért nem tudom hogy szólítsam meg mert nem akarom elriasztani és mivel friss vagyok a csapatban ezért nem akarom, hogy rossz vélemény alakuljon ki rólam.

2021. júl. 24. 23:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!