Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fiatal vagyok ( 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fiatal vagyok ( 16 ).Tegnap este 22:15 kor a barátom elment egy szülinapra ( úgy , hogy nem akart elmenni elméletileg de utolsó pillanatokban még is ment és nem esett nagyon jól mert mi is aznap tartottuk a szülinapom ezért martam)?

Figyelt kérdés

Sokszor hivogattam mivel aggódtam érte,majd visszahívott és egy csaj beleüvöltött,hogy: elegünk van belőled nem érdekel ki vagy( itt letettem mert nem bírtam )

Majd egy olyat írt: ennyi vége leszarom és egy kép társult utána ahol 3 csaj között ül a baloldali csaj fogta a telefont ( a sràc eléggé beszívva nézett ki egy cigi is volt a kezéibe pedig nem dohányzik be fonták a haját meg smink is volt pedig hetero). Azóta nem ír pedig aznao még találkoztunk és normális volt , egy esküvőt is láttunk elsírta magát majdnem mivel elakar(t¿) venni és hogy én vagyok a világa soo mondhatni simp 2,5 ève ismerem nagyon rendes fiú volt mindig is és mindig udvarolt másokkal( lányokkal) meg ridegen viselkedett . Nem tudom ilyenkor mit tehetek?



2021. aug. 8. 10:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
7-es én is ezen gondolkodtam /gondolkodok hovy választás elé állítom , de nem akarok az őrült barátnő lenni. Az a jó , hogy van kettő haverja akiket ismerek azokkal szivesen el is engedem ha már engem nem de ezeket nem is ismertem ://
2021. aug. 8. 11:39
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen, kellemetlen a szitu, mert úgy tűnhet, hogy te vagy a hárpia, míg szegény kisfiú nem tudja magát kibulizni. Csak azt ne felejtse el, hogy kapcsolatban van, és bulizni lehet "kulturáltan" is, akár együtt, drogok nélkül, nem noname emberekkel, mindenféle szrt beszedve/szívva, te meg izgulhatsz, hogy mit csinál, csajozástól kezdve, akár zűrös ügyekig, mert nincs kontroll.

Ebben a szituban, nem azért, mert én is nő vagyok :D, de szerintem neked van igazad. És ha menni akar, akkor meg kell próbálni elengedni. Senki nem ér annyit, hogy tönkre tedd miatta a legszebb éveidet, nem egy 30 éves házasságról van szó... Illetve, ha most megtanulja nálad a határokat, nem kerülsz bele egy se veled se nélküled kapcsolatba, csak ehhez krva nagy erő kell!!! :( Írt egyébként az anyukája?


Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy kicsit kibulizza magát, majd rájön, hogy te kellesz neki, csak ez olyan "szemétség"... mert te meg addig elrakod magad befőttnek?! :S Ezt egy srác sem várhatja el. Illetve már az, hogy valaki szerekhez akar nyúlni, nem jó...

2021. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem az édesanyja sem ìrt pedig el lett küldve valószínűleg dolgozik vagy nem tudom. Ha nem megy neki elengedem , csak tudom , hogy milyen régebben jártunk csak akkor anyukám megtudta és szakítanunk kellet ... elkezdett inni meg minden kárt tenni magába volt , hogy a tömböm előtt cigizett , hogy lássam de lehet ez az apja miatt van ( kiskorában otthagyta ezért oroszországból Magyarországra jöttek szóval lehet ez ilyen pszichés dolog ) . Igazgatóval kellett beszélnünk azóta változott is sokat megkértem hogy ritkán igyon meg ne cigizzen stb. be is tartotta . Arról volt szó hogy korán hazamegy mivel csak előkészülni segített meg nem is fog innj valószínűleg ténylegesen az egyik haverja vitte bele a dologba vagy nem tudom
2021. aug. 8. 12:05
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Gondolkozzunk együtt: neki fontosabb volt másnak a szülinapját ünnepelni, mint a Tiedet??? Iszik, megbízhatatlan, talán drogot is használt (vagy legalább is hagyta magát elcsábítani a drog felé...

Fájni fog, de még sokkal jobban fájna, ha később szakítanod kellene vele ezek miatt. Kutyából nem lesz szalonna, de ha mégis lesz - az csak kutyaszalonan lesz. Ne írj neki többet, hanem szakíts.

2021. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Na visszaírt. Azért ment el mert b*szt*tták . Megértem hogy a bulin készültek és...van egy felvétel ahol egy lánnyal táncol .
2021. aug. 8. 15:03
 16/23 A kérdező kommentje:
Felhívott és elkezdett bőgni , hogy nem akar elveszteni meg nélkülem nem bírná
2021. aug. 8. 15:03
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
#16 Írd/mondd meg neki, hogy előre kellett volna gondolkozni. Én így is hagynám a fenébe.
2021. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

A #14 válaszom le lett pontozva, de mégis megírom: gondolkozz el afölött, hogy a barátai cukkolásának kivédése fontosabb volt neki, mint a Te születésnapod?

Ilyen lesz az életben is: "Mi van? Nem mersz velünk jönni a kocsmába, meccsre? Toltja a lány (feleséged)? És neki most is előbbre valók lesznek a barátai, mint Te."

Bár ne legyen igaazm...

2021. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%

7-es vagyok, huhh ez nagyon nehéz, én világosan ismertetném vele a szabályaimat, elmondanám neki, hogy ezt hogy éltem meg, majd tudasítanám benne, hogy ha még egy ilyen történik akkor mehet a barátaival...


És ahhoz tartanám magam... Bár igen, a fiúnak még kéne válogatni a barátait. Ezek nem barátok. :(

2021. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Mai eszemmel nem bocsájtanék meg, de te fiatal vagy meg fogsz. Lesz még sok ilyen eset.

Gondolom nem tudtál volna vele menni, mert a szüleid nem engedték volna.

De ha valaki tudja, hogy szeret téged, az berugva és bedrogozva sem felejti el. Engedte, hogy más lányok gúnyolódjanak rajtad. Remélem legalább megszakítja velük a kapcsolatot.

2021. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!