Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LMBT tinik! Mit tartanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LMBT tinik! Mit tartanátok egy hetero személy támogatásának, mit vártok ezzel kapcsolatban? Csak az számít, ha ő is "szivárványba öltözik", pride-ra jár, lmbt szervezetektől posztol, vagy diszkrétebb módokat is értékeltek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem akkor jó allay valaki, ha nem kezel másként mint a többi embert. A pride-ra járós, szivárványos barátokkal sincs baj, de szerintem elég, ha csak megértő és elfogadó.
2021. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 terminator9000 ***** válasza:
67%
Én csak a diszkrétet értékelem, ez legyen magánügye hogy mihez vonzódik ezé nemkell mennie felvonulásra
2021. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A Pride-ban nem kell részt vennie. Sőt, ez majdnem előny is. Hiába tartozok én is abba a közösségbe, szerintem felháborító, amit csinálnak. És itt nem a témával van a baj, ha heterók vonulnának fel, ugyanúgy viselkedve, az is baj lenne. Szóval ez nálam nagyon nem jó szempont. Fogadjon el mindenkit, ne kössön bele senkibe, ennyi bőven elég.
2021. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esik a legjobban ha az illető elfogad. Ugyanúgy kezel és áll hozzám mint egy hetero emberhez, és még csak fel sem merül kérdésként hogy máshogy kéne. Illetve az is jól szokott esni ha valakivel ezzel kapcsolatos vitába kerül akkor megpróbál az én szemszögemből szólni és megvédni engem. Egyáltalán nem kell pridera járni velem vagy szivárványos dolgokat viselni.
2021. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szeretne posztolni/Pride_ra járni akkor csinálja én nem szólhatok bele. de nekem bőven elég ha elfogad, és úgy kezel mint minden más embert
2021. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!