Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdenel valakivel ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdenel valakivel ismerkedni/beszelgetni, ha az a szemely tetszene a legjobb baratnodnek is?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nehéz kérdés attól függ mennyire tetszik neki és még beszélnem a barátnőmmel
2018. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt már rá példa. engem nem érdekelt a pali, de a palit érdekeltem. ugyanakkor anno viszonya volt a barátnőmmel is, és ő meg odavolt érte, bár állította hogy nem. én kicsit belementem az ismerkedős részbe, mert menedzser volt a pasas és reméltem hogy kapok egy jobb pozíciót a cégnél. de sose mentem volna vele messzebb, undorodtam tőle. meg hát biztos kinyírt volna a barátnőm ha én is dugok vele.
2018. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet megsértődne rád, de ez idővel ugy is megoldódna ha jo a barátságotok. De amugy meg sok fiu van 🤷🏽‍♀️ És igaz barátot pedig nehéz találni és ahhoz idő is kell.
2018. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt köztük semmi max ez a plátói dolog addig szerintem nem gáz a helyzet. Jelenlegi párom 2 legjobb barátnőmnek is ideálja volt régebben.
2021. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!