Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15 éves lányoktól tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 éves lányoktól tényleg ennyire nem lehet semmit várni?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egyel online ,nem egész 2 évvel vagyok idősebb nála. Érdeklődött felőlem , képeket küldött, stb , már jóideje ismerkedtünk, irkáltunk elég sokat, értelmesnek tűnt. Aztán tegnap egyik pillanatról a másikra egy sima beszélgetés közepén letiltott, azóta se kép se hang. Mi történik az agyában? Csak ennyire lennék kiváncsi... Semmi előzménye nem volt és semmi magyarázat rá...

2021. aug. 13. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt itt egy hasonló 16 éves. Szörnyű! Pedig hónapig beszélgettünk, csak tolta-tolta a találkozót aztán ennyi.
2021. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Kislányok... Nő az kb. 35 éves kortól kezdődik, addig sokat ne várjatok, persze ki lehet fogni 1-1 komolyat, de az ritka mint a fehér holló.
2021. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ilyen. Legtöbbször azért csinálják ezt mert például megunták a beszélgetést, vagy találtak mást és könnyebb megnyomni egy gombot mint magyarázkodni. Ilyen egyszerű. Az már más téma hogy ez mennyire egyenes dolog.
2021. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
99%

Több opció is lehet:

- Az egyik az, hogy letiltotta őt a facebook. Sok osztálytársam járt így ebben a korban, mert tiltott tartalmat oszt meg. Én is azt hittem egyszer, hogy egy társ letiltott, pedig őt tiltották.

- Összekevert valakivel, tévedésből tiltott le.

- Nem kíváncsi már rád. Ez is lehet, bár valószínűtlen. Az ilyen csajok sok levelet kapnak naponta, így nem jelent nekik problémát lekoptatni valakit. Meg nem is tűnik úgy, hogy nem érdekelnéd.

- Valaki más tiltott le. Egy féltékeny barát/barátnő.


Nézd meg az instádat. Ha ott nem tiltott le, akkor nem veled van a baj. Írj neki ott, hogy megtudd az igazságot.:)

2021. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy barátod hogy írjon rá. Velem is volt már hogy tévedésből tíltottak
2021. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tabbouleh ***** válasza:
76%

6os

Az intelligencia szinted alapján

1. nem is való neked semmiféle partner

2. te is maximum erre lehetsz jó

2021. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Ne általánosíts. A letiltásnak (részéről) oka volt. Felejtsd el. Mit vársz el ettől a korosztálytól, hogy az ágyadba ugorjon? Kevés teszi meg. Lépj túl rajta.
2021. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nana, azért ne általánosítsunk. Mindenhol van mindenféle ember, de könyörgöm, ha egy ilyen kérdést írsz ki,olyan nehéz lenne odatenni egy "tisztelet a kivételneket"? Mindegy, a lényeg, hogy esetleg írj rá más fórumon, hátha csak véletlenül tiltott.
2021. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Úgy a 80% ilyenkor jön rá hogy milyen jó húzni a fiúk agyát.Nagyvaloszinuseggel megunt teged vagy te nem jottel be neki csak nem akarta megmondani.

16/L

2021. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!