Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet,hogy többet érzek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy többet érzek a legjobb fiúbarátom iránt?

Figyelt kérdés

Az van,hogy amikor megismerkedtünk,az elején még tetszett is. Aztán ahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz csak barátként kezdtem tekinteni rá. Elég sok lány barátja van (de azért úgy engem tart a legközelebbinek),nekem a fiúk közül ő a legjobb barátom. Viszont mostanában elbizonytalanodtam.

Mert ha olyat mond nekem , akkor ilyen fura érzés tölt el, de nem olyat mint amilyet a régi crushomnál éreztem,de nem is olyan, mint amikor más mondja azt a dolgot, szóval teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit érezhetek. Nagyon jól egy hullámhosszon vagyunk,tökéletesen együttműködünk,és nagyon jó köztünk a harmónia és a megértés is (viszont ez még mindig lehet csak barátság). Sokszor érintkezünk,pár napja elég érzelmesen meg is öleltük egymást,akkor is ez a fura érzés öntött el,de nagyon.

Mi a véleményetek?



2021. aug. 27. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz hozzátenném, (hogy bonyolítsak a helyzeten), hogy nem szeretnék vele kapcsolatot (elképzelhetetlennek tartom, túl jóban vagyunk) és jelenleg ő sem hiszem hogy készen áll egy kapcsolatra
2021. aug. 28. 00:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég bonyolult a helyzet de a leírtak alapján, eléggé belezúgtál. Csak gondolom azért már mint a régi crushodnál, mert vele most jóba is vagy.
2021. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretnék vele kapcsolatot (elképzelhetetlennek tartom, túl jóban vagyunk)"


Ez hülyeség. Ha ő többet akar, akkor úgyis elveszíted, főleg ha lesz valakid. Nem hiszem, hogy azt akarja nézni, hogy mással jársz.

2021. aug. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány érez valami többet a fiú barátja iránt és vica versa. Csak nem ismerik be még maguknak sem.
2021. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!