Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális tini lányokn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális tini lányoknál a megsértődés azon hogy 3 napig nem ír nekik a kiszemeltjük mert számítógépes játékokkal játszott?

Figyelt kérdés

Haverommal történt hogy megismert egy fiatal lányt és jól kijöttek eléggé szimpatikusak voltak egymásnak de aztán 3 napra eltünt a haverom hosszú hétvége alatt és nem írt a lánynak hanem játszott folyamatosan, mikor újra kereste a lány azt írta neki a lány kb hogy takarodjon nem kiváncsi rá eljátszotta az esélyét.

Ilyen betegesen hisztis a lány vagy ez normális?



2021. aug. 29. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Haverodnak nem való csaj. Mi az, hogy 3 napig játszott? Én annak a híve vagyok, hogy 2 esetben nem írok vissza, ha le akarok koptatni valakit, vagy ha meghaltam.

2. Hisztisnek hisztis lehet a csaj, de valahol igaza van.

2021. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Instán folytatták a beszélgetést, a haverom felnézett egy nap de csak képeket nézni, a beszélgetést nem nézte meg. Csak aztán 3.ik nap végén nézte meg miket írt a lány és akkor már ott volt vagy 20 üzenet, "mi az hogy nem nézted meg üzenetemet stb" meg rengeteg dühös smiley.

Aztán amikor ráírt már az volt hogy takarodjon a lány kb ezt mondta csak szebben ,sehogy sem tudta megdumálni,semmi sem hatott rá.

Tényleg ilyen kényesek hisztisek a fiatal lányok?

2021. aug. 29. 20:09
 3/13 A kérdező kommentje:
3 napig játszott úgy kell érteni hogy semmi mással nem foglalkozott(evés ivás wc alvás) csak játékkal, ilyen regeneráló napok voltak.
2021. aug. 29. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A csaj is hisztis, de az se normális amit a haverod csinált. F*sznak ismerkedik akkor ha nem ír vissza nekik mert "jaj, regenerálódtam"? Én is sokat játszom, mégis képes vagyok visszaírni az embereknek.

Haverodnak nem lesz egyhamar barátnője ha így folytatja. Vagy bármi normális kapcsolata.

2021. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. A tini lányok mindig is hisztisek voltak, némelyiknél nagyon könnyű kihúzni a gyufát, sokszor elég egy rossz szó, már megsértődnek.

DE azt senki sem veszi jó néven, ha 3 napig nem válaszolnak neki, pláne ilyen ok miatt, hogy játszott. A legelemibb, hogy megnézem az üzeneteimet, még akkor is ha elfoglalt vagyok,pláne ha ismerkedek valakivel. Ebben a videojáték őrületben nem vagyok jártas, de nekem is voltak napjaim, amikor nem akartam foglalkozni senkivel sem, de elérni azért ellehetett.

Egyébként összegezve szerintem mindketten jól jártak, hogy nem sikerült dűlőre jutni, nem való nekik még kapcsolat, majd néhány bukó eset után mindketten megtanulják mit hogy kell kezelni/lereagálni, ahhoz, hogy szó lehessen normális párkapcsolatról.

2021. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És a 3 napban nem volt néha 5 perce visszaírni?
2021. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Kicsit sértő lehet, hogy a játékra "cserélte le" a lányt, biztos megrepedt a szíve, de ez a ne keresse többet nekem erős. Ha a kiszemeltje, akkor szerintem ennyitől nem hagyná teljesen veszni a dolgot, főleg ha elötte jól kijöttek. Nem tudom hol tartott ez az ismerkedés, de ha nem volt annyira komoly, akkor azt sem értem miért kéne folyton vele irogatnia, miért nem hagyja kicsit "lélegezni" és miért tartozik neki válasszal/magyarázattal.

Ha tudta is, hogy a haverod sokat játszik és hogy, akkor még kevésbé értem.


Nekem úgy érződik van rajta (egy kis) hiszti is, de azért tényleg nem volt szép dolog, biztosan bántja a lány lelkét.

2021. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam számítógéppel játszani, de azét naponta csekkolom írt-e nekem valaki vmit. Egy alakuló kapcsolatban még ennél sűrűbb is elvárható.
2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább barna macizás közben reagálhatott volna valamit a lánynak. Vagy előre szólhatott volna neki, hogy a következő 3 napban nem igazán lesz elérhető. Csaj is túlreagálta kicsit azzal a 20 üzenettel, de ismerkedés fázisban az, hogy valaki 3 napig meg se nézi az üzenetet és közben fel is lepeget 1x-2x a nap folyamán, nyilván zavaró tud lenni.
2021. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Érhető a lány problémája, mert tényleg idegesítő tud lenni, ha valaki nem reagál, mert ilyenekkel van elfoglalva. Oké, kell az "én-idő", én is szoktam pl. órákat olvasni, mégis szánok 5 percet az üzeneteimre. Pláne, ha új barátokról van szó.
2021. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!