Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális, vagy én teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy én teljesen bediliztem?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy mindig incselkedik velem, és baromira féltékeny leszek amikor látom, hogy más lánnyal is ezt teszi. Utálom, hogy órán sosem tudok figyelni, mert mindig cukkol valami baromsággal. Persze nagyon hiányozna ha nem csinálná, de mégis mérges vagyok rá, hogy ezt csinálja. Ha meg nem incselkedne velem akkor meg azért lennék mérges rá. Most én megkukultam, hogy egyszerre szeretem is mindenért meg utálom is mindenért? Vannak pillanatok, amikor Föld körüli pályára tudnám állítani annyira felpaprikáz, de máskor meg legszívesebben rongyossá ölelgetném, mint a babakoromban kapott macit. Normális ez?

2020. okt. 25. 18:21
 1/5 anonim válasza:
94%
Mik ezek a kifejezések? xd
2020. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, van ilyen
2020. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereted :D
2020. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mókásak a kifejezéseid :D

Amúgy ja: Szereted :)

2020. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek ezek az érzelmek, főleg ha mellé tombolnak a hormonok is. :D
2020. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!