Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ciki, hogy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ciki, hogy 17 évesen szűz vagyok, szerintetek? F

Figyelt kérdés
Olyantól is tartok hogy megismerek valakit komolyabban és feljön ez a téma, akkor kínos szituációk jöhetnek létre. Nagyon sokan szerintem azt gondolják hogy már régen elveszítettem, mivel elég sok lánnyal jutottam már el a smárolásig, és ugye látják az emberek, stb, meg alapból a külső adottságaim nem olyan rosszak. Ez a külső nyomás az ami rettegésben tart. Szóval kezdjem el sürgetni a dolgot, vagy várjak? Eddig nem volt soha még olyan helyzet ahol adta volna magát a dolog sajnos. Túl akarnék esni rajta már nagyon...
2021. szept. 5. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

de ha ilyen könnyen eljutsz lányokkal smárolásig meg hasonlok, onnan már nem túl nagy lépés a szex

keress egy lányt online valóságban mind1, aki jobban tetszik singli meg hasonlok töltsd vele több időt keresd a társaságát közeledj hozzá kavarjatok és szépen lassan összejöttök jöhet a szex is

alapbol nem ciki h szűz vagy mert túl van gondolva a dolog, de az h ennyire parázol egy új dolog miatt felesleges

úgy is megfogod lépni mint minden ember aztán pont ugyan olyan normális dolog lesz mint wc-re járni v megkenni egy szelet kenyeret

ne parázz rajta feleslegesen mert attol nem lesz jobb

2021. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet cikki! És még várjál Vele!
2021. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még a 20-as éveid elején sem. Talán 25-től felfelé de nem mérvadó mert max hazudsz róla.
2021. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne surgesd, nem lesz jo elmeny. egyaltalan nem ciki hogy szuz vagy, minden szuz azt hiszi hogy korulotte mar mindenki nagyban cinalja, kozben meg egyaltalan nincs igy.. ne aggodj, vard ki a veget !
2021. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Még nem ciki, majd 2-3 év múlva lesz az, de addigra biztos átesel rajta, ne aggódj.
2021. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok és még szűz. Sőt még konkrétan sehova se jutottam el, amit a kapcsolat szó letakar. Szóval ne aggódj, nem vagy gáz.
2021. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen vagyok szűz. Senkinek semmi köze más szexuális életéhez.
2021. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen nem ciki szűznek lenni, majd 3 év múlva lesz az.
2021. szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
74%
Én is amíg szűz voltam rettegtem, hogy valahol (suli, munkahely) előkerül a szex téma és kiderül, hogy én még szűz vagyok és ciki lesz. Ha valaha is előkerült a téma soha nem vájkált senki a másik szexuális életében. Haveri körben tudták csak, de a legtöbben normálisan kezelték. Egyébként 17 évesen szokták átlagosan elveszteni a fiúk MO-n, tehát még nem vagy lemaradva. Én 21 évesen vesztettem el, na ahhoz mit szólsz?:D
2021. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 18 évesen volt az első csók és az első szex is. Szerintem ez nem gáz. Ebben a korban még könnyen találhatsz szűz lányt is. Mondjuk valószínűleg nem a korosztályodban kéne keresned partnert, hanem inkább 15 év körüli lányok között. Ott még bőven találsz olyat, akinek ez az egész újdonság és még ő sem magabiztos ilyen téren. Így te sem izgulnál annyira. Illetve, ha még szereted is a lányt, akkor főleg nem lesz gond.
2021. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!