Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 évesen már 3. éve járok...

24 évesen már 3. éve járok nőgyógyászhoz és gáznak érzem, hogy megint "be kell vallanom", hogy szűz vagyok. Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokszor el lett mondva, hogy ez a munkája és nem érdekli, de akkor is. Már 3 v 4 éve járok hozzá és már elegem van, hogy folyton ég a képem, ha akarom ha nem.

Hogyan győzzem le végre ezt az érzést? Az is csak tetézi az egészet, hogy folyton óvatoskodni kell, ezért szólni kell előre...ááá. Már nagyon unom.



2018. márc. 8. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy te ezt égőnek gondolod, pedig egyáltalán nem az. Ezen a hozzáálláson változtass. :) A dokit meg tényleg nem érdekli, valószínűleg mire kilépsz az ajtón már kb el is felejti, hogy mi volt, annyi betege van.
2018. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem kellene ilyen miatt szégyellni magad. Valójában a te magánügyed, hogy milyen életet élsz, kivel fekszel le, kivel nem. Ebbe még a dokinak sincs beleszólása, kivéve persze ha te kérsz tanácsot tőle.
2018. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el pont nem érdekli.
2018. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Ne mondd el, csak ha rákérdez. Miért kell óvatoskodni? Ugyanúgy meg tud vizsgálni. Én 25 éves koromig voltam szűz, előtte is jártam nőgyógyászhoz szűrésre, és 18 éves korom után már külön nem mondtam. Ugyanúgy meg tudott vizsgálni kacsával.
2018. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell szégyellned, ez nem "bűn".

Inkább örülj, hogy normális a dokid, és nem hitetlenkedik. Az én lányom 13 éves volt, amikor először megkérdezte tőle orvos (lakásra kihívott ügyeletes orvos), hogy nem terhes-e, merthogy ebben a korban már előfordulhatna... :O

Aztán meg pár év múlva, az első nőgyógyászati vizsgálaton ráírták a leletére is, hogy "virgo", miután kétszer megkérdezték, hogy valóban szűz-e... A mai világban ez tényleg ritkaság, de egyáltalán nincs vele semmi gond.

2018. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%

Férfi vagy?


Ha nem, akkor minek szégyelled? Ez csak a férfiaknál stigma.


A nőknél erény.


Amúgy miért vagy szűz?

2018. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
6. Biztos, hogy férfi, azért ír a nők egészsége kategóriába és megy nőgyógyászhoz. Egy férfinek miért kéne elmondania egy nőgyógyásznak, hogy szűz? Logika?
2018. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
#7 Irónia, gondolom neked nem mond semmit.
2018. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező! Irigyellek h ennek ellenére el mersz járni nőgyógyászhoz. Én annyira cikinek érzem, hogy ezért 27 évesen nem járok nőgyógyászhoz. (Bár voltam már párszor, de utoljára amikor voltam 22 voltam talán)
2018. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

#9... gratulálok, csak erre ne légy büszke.

A szégyenérzet sohasem lehet fontosabb az egészségnél. Márpedig illik rendszeresen benézni hozzájuk. Pont lesz.rják, hogy hány partnered volt. Látott az már sokkal cifrább dolgokat... Ha naponta 15 vaginát látsz, akkor hidd el, hogy az utolsó dolog ami érdekel az a te szüzességed.


(Vannak nőgyógyász orvos ismerőseim)

2018. márc. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!