Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy érzelmileg instabil lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg instabil lányt valóban könnyebb megszerezni?

Figyelt kérdés

Ne értsen félre senki, nem kihasználni akarom.

Ha mindig mellette vagyok a nehéz időkben, akkor egy érzelmileg instabil lány könnyebben belém tud esni (látván, hogy én vagyok mellette az egyetlen normális fiú)?



2021. szept. 8. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyesmi lány vagyok, és asszem igen.
2021. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Konnyebb es konnyebben is szakit veled xd
2021. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Hát ha neked jó az, hogy mivel az instabilitásnak általában családi oka van, valószínűleg pótapát keres benned és úgy rád fog cuppanni, hogy nem tudod majd levakarni és nagyon féltékeny lesz, végül elveszted az összes barátodat csak hogy együtt legyetek stb.


Csak egy erős, stabil ember mellett tudsz te is erős és stabil maradni. Az egy illúzió, hogy segítesz neki. Valójában csak belevon a problémás életébe és a te életed is problémás lesz.

2021. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül.
2021. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Egyrészt nem családi dolog miatt instabil, másrészt az nem egy illúzió, hogy segítek neki.
2021. szept. 8. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem ezen múlik, hogy beléd esik-e. De ne azért akarj már segíteni neki és mellette lenni, hogy hátha beléd esik. Ha nem, akkor a kedveskedés után otthagyod a szarban vagy mi?
2021. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne így akarj barátnőt szerezni?
2021. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
*!*
2021. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem ilyen egyszerű. Akkor már inkább próbálkozz egy nyitott bulizós lánnyal.
2021. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, könnyebb, de elveszíteni is sokkal könnyebb... Tapasztalat, kár volt rá elbaszni az időmet
2021. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!