Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma lesz, hogy másfél hónapja irogatok egy lánnyal, és szerelmes lettem bele. De nem egy picit csak. Többször voltam már “szerelmes”, de ilyen még sosem volt. Úgy érzem ő valaki olyan, akivel tényleg szereznék időt eltölteni, megismerni, és együtt lenni vele.

A probléma az, hogy nagyon messze élünk egymástól. 200+km. Ez még nem is lenne olyan nagy gond, de mindketten 17 évesek vagyunk.

Még sosem találkoztunk, de rengeteget irogattunk, illetve többször cseréltünk képet.

Lehet sokan azt fogják írni, hogy felejtsd el, átmegy rajtad. De azt érzem, ha elfelejtem életem legnagyobb lehetőségéről mondok le. Tudom ez picit drámaian hangzik, de ez az igazság, így érzem. Mit tennétek a helyemben?

Nem is merek beállni a szüleim elé, és elmondani, hogy pestre megyek randizni. El sem engednének valószínűleg. +még a lány nagyon nem szeretne távkapcsolatot, de tudom, hogy kedvel. Mit tegyek? Volt bárki hasonló helyzetben?



2021. szept. 17. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretne távkapcsolatot, az lehet h jelent valamit. Talán ő nem érez olyan komolyan, mint te, különben mindenáron veled akarna lenni. Még ha távkapcsolatról is van szó.

Ha igazán kedvelitek egymást, megéri megprobálni, minthogy nem is tesztek semmit,hanem hagyjátok elúszni ezt.


Őszintén, én is 17 vagyok, de nehezen bírnám beleélni magam ebbe a szituba. És hát igen, megnézném, mit szólnának a szüleim. Még kicsi vagyok, vagyunk, vagytok. Szerintem. Én így érzem.


De azt is tudom, milyen ez az érzés. Próbáljátok meg. Vagy csak talalkozzatok egyszer. Anélkül, hogy rögtön össze kellene jönnötök. Az a találkozás majd segít a továbbiakban h is legyen.

2021. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!