Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "van kedved ismerkedni"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "van kedved ismerkedni" kérdésre mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Nem látni, nem válaszolni vagy visszaírni, hogy bocsi de nincs kedvem.

2021. szept. 22. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
visszaírni, nagyon szar ha csak otthagyod.
2021. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írj vissza, a teljes ignorálás, vagy meg sem nyitás nem szép dolog. Gyávaság így elmenekülni a helyzet elől, ha lesz merszed valaha igent mondani valakinek (vagy már mondtál), akkor legyen a nemre is. Ez olyan mintha élőben szólnának hozzád, és te keresztülnéznél rajtuk. Persze nem kell litániát írni, meg nagyon sajnálgatni az illetőt, de 2 mondatot mindenki megérdemel, pláne ha még bunkó sem volt.
2021. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt pár ilyen, hogy visszaírtam, ne haragudj, nem nincs. Erre irkált tovább......
2021. szept. 22. 16:54
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor összeségében jobb ha visszaírok. Az olyan kegyesebb mintha meg se nézem.
2021. szept. 22. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nem ismered, előtte nem is beszéltetek, és ezzel indít, én lehet, hogy nem írnék vissza a helyedben.

Ha a fentiek nem állják meg a helyüket, akkor viszont szerintem bunkóság lenne annyit se írni, hogy bocs, de nem.

2021. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrektebb visszaírni annyit, hogy bocs, nem. Aztán ha nem érti meg, akkor már nyugodt lélekkel letilthatod. :)
2021. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os jól írja, meg kell írni neki, hogy bocs nem, ha nem érti meg és ennek ellenére is írogat ezzel kapcsolatban, az már zaklatásnak is nevezhető, az olyanokat tiltani kell.
2021. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ha megírtad, hogy nem szeretnél és tovább próbálkozik, akkor már nyugodtan ignorálhatod.


Olyannak, aki nem is az ismerősöd csak úgy rád ír, nem írnék vissza.

2021. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kinek hogy! Én rengeteget ismerkedtem, utcán, buszon, vagy villamoson is. De sok ember erre nem nyitott. Én szerintem 100 emberből 50-el tudok bármikor szóbaelegyedni. De a másik 50 lehet hogy akkor sem, ha ismerős mutatna be neki. Mindenki más. Érezd meg hogy ki lehet érdekes. Mi nem tudhatjuk.
2021. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszolj, max akkor ignoráld, ha nem hagy békén. (Én talán még azt is odaírnám, hogy ilyen kreatívtalan, sablonos szöveggel semmire se megy majd, de ez csak az én ötletem).:)
2021. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!