Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedni szeretnék, de...

Ismerkedni szeretnék, de félek. Van megoldás? 17/f

Figyelt kérdés
A szociális fóbiám miatt nem merek ismerkedni, viszont a magány is teljesen megörjít. Próbáltam nyitottabb lenni, minek következtében barátnőm is volt egy ideig, de végül a "betegségem" miatt nem sültek el jól a dolgok. Emiatt az eddiginél is jobban félek az elutasítástól, és nem merek újra ismerkedni. Miközben az egyedüllét is fáj. Ilyenkor mi a teendő, esetleg hol vagy kinél kéne keresni valami új kapcsolatot/barátságot?

2015. dec. 26. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni pontosabban, hogy mi történt? Miért mentetek szét? Miben nyilvánul meg ez a "betegség"? stb.
2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne félj. légy határozott. a lányok szeretik a magabiztos, határozott fiúkat. de ha a haverjaiddal elmentek bulizni ott is lehet ismerkedni. vagy a sulidban. csak ne félj. nyugi. sose fog mindenki szeretni mindenkit. másokkal meg ne törődj. találsz olyant aki olyannak szeret majd amilyen vagy:)
2015. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magadtól jöttél rá, hogy szociális fóbiád van vagy szakember mondta ezt neked?
2015. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Azért mentünk szét mert minden próbálkozásom ellenére nem tudtam megfelelni neki, illetve nem tudtam rendesen kifejezni az érzéseim iránta. Betegség vagy nem, nem tudom, de látom és érzem magamon hogy nem vagyok olyan (pl felszabadult vagy nyitott) mint egy átlagember.


#3: Hosszas utánaolvasás után gyanítom ezt, de odáig jutottam hogy szakemberhez is el fogok menni.

2015. dec. 27. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor meg lehet, csak bemeséled magadnak ezt:D tedd félre ezt a tudatot és kezd tiszta lappal
2015. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nincs Veled semmi gáz :)

Ha nem tudtad kimutatni az érzéseid, vagyis nem nyíltál meg a barátnődnek, akkor lehet, hogy túl kevés időt adtál magadnak ahhoz, hogy meg merj neki nyílni.

Lesz egy olyan lány, akinek hamarabb megnyílsz, mint gondolnád!

Ismerkedj, beszélgess nyugodtan lányokkal, ne félj! Ha egyik elutasít, még mindig ott egy tucatnyi lány. Ezen ne aggódj, a lányok is félnek, és legtöbben örülnek, ha egy fiú megszólítja őket, és kedvesen közeledik hozzájuk :) Hajrá!

2015. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!