Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért titokzatoskodnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

A fiúk miért titokzatoskodnak egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Ha te vagy az Noémi, akkor ne ide írogass hanem nekem :DDDD
2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Mivel semmi példát nem írtál, így nehéz kitalálni, hogy pontosan mire gondolsz, de talán azért, mert így tudjuk fenntartani egy lány érdeklődését. Én például nem mondanám, hogy titokzatoskodok, csak egyszerűen vannak bizonyos dolgok, amiket csak akkor osztok meg másokkal, ha szándékosan rákérdeznek.
2021. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ti is titokzatosak vagytok, nekünk, fiúknak a szemével, de így szeretünk titeket. :-) <3 Példa nélkül nehéz válaszolni, de valószínűleg a nemek közötti különbség miatt. Másként értelmeztek ti is és mi is bizonyos dolgokat. Én nem vagyok titokzatos, legalábbis szerintem, de nem szeretnék kitárulkozni mindenki előtt. Szeretném, ha nem ledarálnék magamról és ennyi, szeretném, ha szépen, fokozatosan ismernének meg, hogy lássák, nem csak "ennyi" vagyok, hanem ennél sokkal sokoldalúbb vagyok.
2021. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!