Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik. Utóbbi napokban tök kedves volt velem, szemezgettünk, apróbb jeleket küldött.


Tegnap előtt ráírtam egy ürüggyel, majd közel 30 perc után 1 szavas válasszal lerázott.


Tegnap pénteken suliban egészen megváltozott, olyan hidegebbek lettek a reakciói felém. Viszont egyik barátnőjének egészen vidáman újságolt el valamit, és ilyet is ritkán tapasztalok. Sajnos nem hallottam mit.


Van esélyem? Vagy csak félreértelmeztem az egészet? Bár matekból jó vagyok, nem vágom a ezt a fajta női "logikát"



2021. szept. 25. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem félreértelmezted a jeleket, mert ha tetszenél neki,akkor még nyitottabb lenne feléd miután ráirtál. De akkor tudos meg,ha nyiltan elmondod neki hogy tetszik neked és ö mit gondol rolad,de én lehet annyiba hagynám,nehogy beégj🙂22/l
2021. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Bár szerintem félreértelmezteted a jeleket, próbálj meg vele kettesben személyesen beszélgetni. Ezidő alatt óvatosan kérdezd meg tőle, hogy tetszik e neki valaki, és közben figyeld az arckifejezését. Hidd el sokat meg lehet tudni egy lányról ha figyelsz rá

2021. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!