Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne írni neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liola42 kérdése:

Jó ötlet lenne írni neki újra, vagy engedjem el az egészet?

Figyelt kérdés

Körülbelül három hónapig beszélgettünk, minden nap. Én kerestem meg először, hamarosan már ő is kereste az én társaságomat. Elkezdtem romantikus érzéseket táplálni felé, amikről viszont még mindig úgy érzem kizárt hogy valaha is viszonozza. Három évvel idősebb nálam, mind a ketten 18 éven felül vagyunk.

Azután az átbeszélgetett három hónap után a depresszióm rosszabbodott, és akaratlanul izoláltam magam, nem tudtam rávenni magam hogy írjak neki. Ez három hónapja volt, azóta ő próbált keresni többször is, de bűntudat miatt sem tudtam akkor már válaszolni neki..

Most már jobban vagyok mentálisan kissé, az egyetlen visszatartó erő perpillanat az a gondolat hogy valószínűleg ezzel eljátszottam az egészet, és nem kíváncsi már rám. Örülnék neki ha legalább jó ismerősi szinten lehetnénk..

Mit gondoltok, érdemes lenne megpróbálni beszélni vele? Vagy ennyi volt elrontottam az egészet?



2021. okt. 18. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haaat 3 hónap hosszu idő, lehet eselyed még de eleg keves ez attól is fugg h tovább lepett e mar a sraci vagy mennyit erzett irantad. Probald meg ha nemet mondd akkor vege, ha igent akkor igen. Legalabb ezen nem torod magad tovább.
2021. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbálkozással nem veszíthetsz semmi, legfeljebb tudtodra adja, hogy ő már lezárta. Ha pedig viszonozza, akkor nyerhetsz.
2021. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér, ha legalább annyira is, hogy mindketten tisztázni/lezárni tudjátok a helyzetet.

Sok szerencsét!

2021. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!