Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem egyértelműbbé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem egyértelműbbé a helyzetet?

Figyelt kérdés

Gólya vagyok az egyetemen és van egy mentor csoportunk aminek a vezetője egy felsőbbéves. Hétvégén volt az első közös ivászat/bulizás.

Vegül az egyik lánynál aludtam miután vége lett az eseménynék, mert elalartunk menni wc-zni (közösen indultunk tovább bulizni, majd lemaradtunk, a lány részeg is volt én meg jobbnak láttam, ha hazakísérem, ő mondta hogy aludjak nála, mivel én messze lakom, ne bolyongjak még egyedül éjszaka. A lány nagyon részeg volt, lehet haza se talált volna). Amikor nála aludtam, egy ágyban aludtunk (mert nem

Volt nála matrac meg semmi, de nem volt semmi köztünk. Nagy ágy volt és én nem olyan vagyok, aki elkezdi taperolni a csajt. Nem rég ismertem meg, nem is tudom van-e barátja (bár akkor nem mondta volna, hogy aludjak nála gondolom), vagy kiszemeltje vagy bárki.

Másnap elmeséltem ezt a csoportbezetőnek, mert kérdezte hova tűntünk este, mondtam, hogy kicsit eltvévedtünk majd a csajhoz mentünk. Azóta a csoportban kicsit az terjeng (a csaj a csoporton belül egy másik vezetővel volt, szóval csak kb együtt indultunk el bulizni, de másnap már nem is találkoztunk), hogy én mekkora “király” vagyok, hogy egyből csajnál alszok, pedig én nem gondoltam ebbe semmit.

Viszont az én csoportomban volt egy lány, aki azért nagyon szimpi volt, ezzel gondolom elvágtam az esélyeimet. Jól elvoltam vele az este, de ha én a helyében lennék ebből az esetből nem azt szürném le, mintha érdekelném. (Mármint a csaj gondolhatja azt, hogy mivel én más lánynál aludtam egyáltalán nem érdekel ő).

Igazából a csoportvezető kezdett el vele viccelődni és nekem kicsit ciki is, mert egyrészt nem akarom, hogy a csaj, akinél aludtam azt higgye, hogy én úgy meséltem el a storyt, hogy fhu, hazavittem a csajt és …. , mert a végén én jövök ki belőle szarul..

Akinél aludtam csaj nagyon aranyos, de nem is annyira az esetem és szerintem én sem neki, nem akarom, hogy ez úgy terjengjen, mintha össze is jöttünk volna egyből.

A csajnak, akinél aludtam másnap megköszöntem, hogy nem kellett este még hazamennem meg leírtam neki, hogy jutottunk haza, mert eléggé részeg volt, kb addigra józanodott ki, amikor odaértünk hozzá.



2021. okt. 19. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mentorok gyökér lúzerek általában, beszélj mindkét csajjal és mondd el nekik normálisan a nézőpontod, mint ahogy leírtad itt
2021. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lesz valószínűleg, köszi. Nekem eléggé kellemetlen helyzet. 😕
2021. okt. 20. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként kell kezelni az ilyen helyzeteket. Nem törődni a pletykákkal.

A “mentorálás” mint seggreivás parti, elég primitív.

Az egyetem nem erről kell szóljon.

2021. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!