Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavarni fogja ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarni fogja ez a barátomat?

Figyelt kérdés
Szombaton jön le a barátom, és nemrégiben kiderult, hogy elég gazdagok, és elég nagy és szép házuk van.A mi házunk egyáltalán nem nagy, és nem is a legszebb, kívülről még szépen be sincsen vakolva,belülről nem csúnya szóval azzal nincs nagy baj. Inkább a külseje ami zavar. Szerintetek nagyon fogja ez zavarni a barátomat? Nagyon félek, hogy ez miatt tönkre mehetne akár a kapcsolatunk is.

2021. okt. 22. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem.


Ha meg igen, akkor ne bánd, mert egy idióta.



Nekem is mindig is sok pénzem volt, mégis mindenféle anyagi helyzetű lánnyal jártam, és ez a része sose zavart.

2021. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene, hogy zavarja? Amúgy is hiába van nekik szép házuk, az ugyanis nem az övé, hanem gondolom a szüleié. Én is gazdag családban nőttem fel, a szüleimnek van több családi háza, én mégis csóróként tengetem az életem egy kis lakásban. A srác is járhat még így, szóval miért is pattoghatna?
2021. okt. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Fogd be vakolásra, a közös munka jobban összehoz benneteket, és lesz neked is szép házikód. :-D
2021. okt. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Rád kíváncsi, vagy pedig a házra, amiben laksz?

Ez utóbbi esetben keríts egy szívlapátot, ültesd rá és nagy lendülettel hajítsad el!

2021. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy nagy emeletes házban élek, hatalmas kerttel. Minden rendbe van rakva, meg tényleg amit el tudsz képzelni.

Volt egy exem, aki lakótelepi lakásban élt, ráadásul nem is jó környéken. Mikor oda mentem még se tartottam kevesebbre. A szülei amit tudtak megadtak neki, amit ki lehetett hozni a házból azt megcsinálták. Tényleg ott is otthonosan éreztem magam.


De voltam már olyan lány barátomnál is, ahol egy szőnyeg volt felrakva ajtónak. Ott minden le volt pukkanva, de őt se néztem emiatt kevesebbnek. Mi szerencsések vagyunk. Nem az én érdemem az, amit a szüleim hoztak össze. Valamivel nagyobb hátterem van, de ennyi. Ez semmit nem jelent. Amibe meg tudnék, mint pasi szívesen segítenék a ház körül, hogy esetleg nekik jobb legyen.

2021. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális embert nem zavar, csk az hogy ha esetleg emellett még disznó módon is éltek, és soha nincs kitakarítva.
2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ ő házukat nem ő rakta össze olyanra hidd el. S ráadásul ő nem a házatok miatt megy hanem azért, hogy a végre megsimogassa a melledet is póló nélkül.
2021. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!