Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gyerekkori szerelmemet vagy...

A gyerekkori szerelmemet vagy a jelenlegi barátomat válasszam?

Figyelt kérdés
már lassan 5 éve szerelmes vagyok egy srácba aki idő közbe elköltözött az ország másik felébe. ő is viszonozta az érzéseimet de konkrétan sosem hangzott el semmi csak forrt köztünk a levegő.viszont most együtt vagyok egy kedves sráccal aki szeret és énis szeretek vele lenni de mélyebb érzéseim nincsenek.még most sem hevertem ki a régi szerelmemet és ráadásul most jön látogatoba. nemtudom mit tegyek...érdemes vele találkoznom és foglalkoznom? vagy inkább probáljak a barátomra koncentráli? ez eszemre vagy a szivemre halgassak?
2009. júl. 27. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a régit választanám, ha egyszer belé vagyok szerelmes. Az újnak megmondanám, hogy sajnálom de ez a helyzet, inkább barátként szeretem. A régivel maradnék, akár működne, akár nem mert amíg nem zárnám le sosem tudnék tovább lépni.

Szerintem találkozz a régi szerelmeddel, lehet már nem is lesz szimpatikus neked, hátha megváltozott, ki tudja... de a jelenlegi barátoddal így sosem leszel boldog, ha folyton a régi srácon jár az eszed.

2009. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagy, azt válaszd! Az igaz szerelem mindent legyőz...:)
2009. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, akit szeretsz, de legalábbis mindenképp találkozz vele, aztán meglátod, hogy még mindig olyan-e, amilyennek megszeretted.

Nekem is van egy ilyen történetem, kísértetiesen hasonlít a tiédre... Csak velem 6 éve történt, hogy nyáron megismertem egy fiút, akivel ugyanígy forrt köztünk a levegő... Csak akkor még túl fiatalok voltunk ahhoz, hogy ezt be is merjük vallani magunknak. Aztán ők is jó messzire mentek...:( De ha lenne mégegyszer esélyem az életben arra, hogy összejöjjek vele, nem szalasztanám el... Mert így nagyon sokáig, akár életed végéig is azon fogsz rágódni talán, hogy mi lett volna, ha...

2009. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem ha a szivedre halgatsz akor persze ,hogy az akibe szerelmes vagy.Ha az eszedre akor inkább a mostani párod,ezt azért irom ,mert azt irtad csak látógatoba jőn, valószinű ezért vissza is fog menni.És hát a távolságot ami valószinű túl nagy nem tudom ti ,hogy tudnátok megoldani. Találkozni szerintem mindenfélekképpen találkozz vele, nem árt puhatolózni mit akar a közeljővőben.És hát gondold meg jól mit csinálsz, remélem jól döntessz.
2009. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsaitokat(: énis ugy érzem hogy mindenféleképpen találkoznom kell vele. abban meg csak reménykedni tudok hogy őis igy érez:/ furcsa modon eddig azzal nyugtatgattam magam hogy ha esetleg egyszer mégis egymásra találnánk a távolság miatt ugysem müködne.de arra jutottam hogy már azért is megérné hogy tudjam 5 évig nem feleslegesen szenvedtem és már őis várta hogy találkozzunk(:
2009. júl. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!