Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségem van a véleményetekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van a véleményetekre. Hogy is kezdjem, amint közelebb kerül valaki hozzám, fojtva érzem magam szabadulni akarok görcsösen félek.legnagyobb állmom hogy olyan párkapcsolatom legyen ami "mesébe"illő.viszont félek mi a baj velem??

Figyelt kérdés

Velem volna a baj, hát valószinű... hogy hogy ez .ásomoknak megy? Csak szeretni akarok feltétel nélkül, van e valaki aki hasonló cipőbe jár vagy tudna segíteni?! Köszönöm előre válaszaitokat

L 16


2021. okt. 22. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szociális Fóbia,én is így vagyok keress fel egy pszichológust.
2021. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

Önbizalom hiány. Egy önbizalommal bíró így gondolkodik:

Akár milyen vagyok kell nekem Ő. Hogy megismerjen úgy viselkedem ahogy nekem jó. Ha látja, hogy elfogadom magam akkor ő is elfogad. Rendelkezem a szeretet képességével. Tudok rá figyelni, az igényeire és az elvárásaira. Akarok és igyekszem a kedvében járni és ezt én is elvárom. Az egészséges, kiegyensúlyozott kapcsolatban mindenki feltéttel szeret. Hiába hirdeti a párom, hogy mennyire szeret, ha én ebben a szeretetben nem vagyok boldog, és viszont. Fontos, hogy érezze olyannak szeretem, amilyen. Erre nem mindenki képes ezért a vetélytársak nem jelentenek gondot nekem. Ha önfeláldozót keres azt máshol tegye. Ha mégsem fogad el az az ő baja és nem az enyém, mert én nyílt voltam, őszinte, becsületes, rajongó stb...

A másik típus egy hatalmas kérdőjel:

Hogyan szeressem? Mit engedjek? Hogy viselkedjek? Ha valami zavar a viselkedésében megmondjam neki? Mért érzem a menekülés vágyát?

Légy természetes! Olyan amilyennek születtél és formáltak a körülmények! Vigyázz magadra! Mond ki ha valami zavar, bánt. Olyan hülye vagy helyett: hülyén érzem magam amikor így viselkedsz és ez nekem nem jó, nagyon nem jó. Vívd ki mások tiszteletét és megbecsülését. A lábtörlőt senki nem szereti. Azonnal elmúlik minden kételyed.

2021. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!