Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan írjak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan írjak rá messengeren egy fiúra aki ismerősöm facen, és 1 éve ő írt rám ,hogy beszélgessünk akkor én nem akartam most már akarok vele dumálni, szerintetek hogy kezdjem a "beszélgetést" újra?

Figyelt kérdés

Tavaly egy másik Facen írt rám. Mikor megláttam, hogy most van uj face bejelöltem mert kíváncsi voltam, hogy vissza jelöl-e újra mint tavaly?

És bingó! Visszajelölt.

Még annyi, hogy tavaly mikor ugymond leráztam másnap reggelre be lájkolta egy csomó képemet.



#fiú #beszélgetés #Messenger #rá akarok írni
2021. márc. 26. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer úgy írtam rá egy srácra, hogy: szia, nem akarlak felszedni, de eljönnél velem az xy előadásra? (párszor találkoztunk, szóval nem vadidegenként írtam rá, tudtam, hogy érdekli a pszichológia, ezért egy olyan előadásra hívtam el).


Ő hogyan írt rád? Abból merítkezhetnél és hasonlóan rá írhatnál te is.


Én a covid első hullámában kaptam egy olyan üzenetet egy sráctól, hogy: szia, így a covid alatt elég ingerszegény a környezetem és szívesen megismernék új embereket, neked esetleg lenne kedved beszélgetni? (nekem tetszett ez a szöveg amúgy). A lényeg, szerintem hogy ne legyen túlerőltetett, túlgondolt, de mégis legyen frappánsabb, egyedibb, ne a sablon szövegek.

2021. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Így írt rám: Szia, ismerjük egymást?........

Aztán már azon a napon óránként töbször rám írt, hogy van kedved beszélgetni, ismerkedni, talizni, küldesz képet magadról?

És ugye leráztam.

Nagyon közel lakunk egymáshoz de nem egy városban ,de egy köpésre... innen lakik a fiu.

2021. márc. 26. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy éve leráztad most minek akarsz ráírni? Ejtett XY pali és most már úgy vagy vele, hogy ha nincs ló, jó a szamár is alapon ráírsz, vagy mi? Látod, az ilyen viselkedés szüli a sztereotípiákat a női nemről.
2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ejtett senki, már tök régóta nincs is kapcsolatom, és tényleg nagyon szimpi az a fiú és csak beszélgetni akarok vele egyenlőre semmi több azért mert érdekes dolgokat tudtam meg róla neten keresztül, kiderítettem, hogy egy suliba járnánk ha nem lenne ugye ez a vírus....

Szóval akkor is szimpi volt már mikor rám írt tavaly csak akkor nagyon el voltam havazva meg akkor anyum még nem tudta, hogy chetelek sok emberrel akkoriban azt csináltam, de már csak vele akarok beszélgetni mert őszintén érdekel az a fiú.

2021. márc. 26. 09:39
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem a nincs ló akkor jó a szamár alapon akarok ráírni!!!
2021. márc. 26. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szintű lekoptatás és ennyi idő után már elég gáz lenne keresni, jó hogy nem a kukából szeded ki mint egy használt zsebkendőt.
2021. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet megjegyezte és akkor gáz lesz. De max próbáld meg, hogy lenne kedve beszélgetni
2021. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem szépen elbeszélgetett addig amíg nem mondtam el túl magán jellegű dolgokat magamról.. aztán nem is írt.. mocskos riiiii**banc
2021. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írtd meg hogy sajnálod hogy egy éve lekoptattad, lenne-e kedve most beszélgetni
2023. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!