Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az probléma, ha egy lány 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma, ha egy lány 19 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Az osztálytársnőim folyton szekálnak, hogy:"miért nem dugsz egy nagyot? Jó alakod van, bárkit megkaphatnál." Tudniillik volt már nem egy barátom, pont a szex miatt mentünk szét, azért, mert korábban teljesen elzárkóztam előle, később pedig időt kértem, nem feküdtem senki alá azonnal. Egy csomó fiútól hallom, hogy megfektetnének, hosszú, barna hajam van, 170 centihez vagyok 50 kiló, szép, C-s kosárral, szóval az alakommsl nincs gond. Ez probléma? Tényleg ciki, ha valaki ennyi idősen még szűz?

2021. okt. 24. 17:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Annak ciki aki szerint ebből áll az élet. Majd ha megfelelőnek találod az időt akkor csinálod, ennyi. Amúgy engem is csesztettek haverok amiért nem feküdtem le az akkori barátnőmmel, holott konkrétan tálcán kínálta magát a lehetőség. Mondtam, hogy nem állok rá készen és nem az ő dolguk. 18/f
2021. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki. Sőt, jó látni, hogy van még olyan lány, aki nem fekszik le csak úgy valakivel.:D
2021. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

én örülnék ilyen lánynak

de tudnod kell hogy ez nem ciki, keress másik barátnőt aki nem szekál

2021. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Az osztálytársnőid egy része már szét van dugva. Örülj neki, hogy te nem ilyen vagy.
2021. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Így van ahogy a 4-es mondja... Döntsd el hova akarsz tartozni. Riherongy vagy normális lány?
2021. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Lányként általában nem ciki, csak ha lesz legközelebb pasid, akkor ne nagyon halogasd a dolgot, mert a fiúk kb. 13-tól fölfele nem nézik jó szemmel, ha hónapok után is csak a kezedet foghatják meg.
2021. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Ritka de nem ciki
2021. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Azzal feküdj le, akit szívből szeretsz és magad is kívánod.

Divat fiatalabb korban elveszteni, de szerintem sem ciki.

2021. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

miért lenne ciki?

az a jó, hogy nem adod oda könnyen magad.

2021. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
7. Tehát értékes:D
2021. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!