Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok 20 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok 20 évesen egy normális 18-19 éves lányt magam mellé?

Figyelt kérdés
Átlagosnak tartom magam se nem kövér se nem sovány,átlagos kinézetű de mégis már másfél éve nincs barátnőm pedig nincsenek nagy elvárásaim...

#lány #társ #tarskeresèsi probléma
2017. nov. 23. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Volt már a kérdés.

Vajh' miért nem olvastál vissza?


Na mindegy... szóval a lányok még véletlenül sem az átlagos fiúkat keresik.

A többihez keresd vissza, amit idáig írtunk.

2017. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van sok normális lány, csak hát van mikor még a normális pasik sem veszik észre őket.
2017. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Van sok normális lány"

Lásd:

satanicmetalgirl666


Hmmmm...

2017. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok és még nem volt barátom.

Szerintem nagyon jó barátnő lenne belőlem, de ha egyszerűen nem találok senkit...

A mai fiatalok a külsőre mennek rá leginkább...

Én például duci vagyok és nem sminkelem magam. De emellett vicces, jófej, kedves, okos lány vagyok. De ezt pár képből vagy az utcán senki nem tudja megállapítani rólam. Csak annyit látnak, hogy egy elhízott, magára nem adó lány vagyok...

Pedig ez nem így van! Szoktam sportolni, egészségesen eszek, foglalkozok a külsőmmel, de nem sminkelek, mert nem érzem szükségét.

És nem tudok minden nap úgy kinézni mint egy topmodell, mert van más dolgom is a körömfestésen és a sminkelésen kívül.


Na ezzel igazából csak azt akartam elmondani, hogy jókor, jó helyen kell lennie az embernek. Lehet egyik nap szexi vagyok egy kívülállónak (mert előtte nap mostam haját, az új ruhámban vagyok, viselek parfümöt stb) míg a másik nap nem (edzésről jövök izzadtan, zsíros hajjal, szedett-vedett ruhában)


De egy lány/nő nem tud jól kinézni 0-24-ben...


Szóval a külsőségek helyett a belső tulajdonságokra kellene fektetni a hangsúlyt.

És ezt mindkét nemnek egyaránt üzenem.

18L

2017. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, neked meg mi bajod velem?
2017. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajom.

Csak leírod, hogy "sok normális lány" - aztán ilyen neved van.

Te pl. normális vagy?

2017. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy metálos normális? Szerintem pont a rockerek és a metálosok a legrendesebb emberek... Nekem a legtöbb haverom rocker vagy metálos, és mind rendes
2017. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja: a nevében a metálon kívül a sátán neve és jele... persze, hogy lehet normális - de valahogy nem ezt akarja kihangsúlyozni.

Vagy, ha ezt gondolja normálisnak, az meg nem stimmel.

2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a sátánistákat sok fiú nem tartja normálisnak:P
2017. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
#4 Egy értelmes srác nem várja el, hogy egy nő topmodell legyen, de azt azért igényli, hogy ne legyen elhízva. Ahogyan egy értelmes nő is igényli egy hapsitól, hogy ne legyen elhízva. Lehet kifogásokat találni a végtelenségig, hogy valaki miért van épp elhízva, de attól még el van hízva.
2018. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!