Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra mi az a top...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra mi az a top 3 sportág, amik a legvonzóbbak, ha egy lány űzi őket?

Figyelt kérdés
Mielőtt érkeznének az olyan kommentek, hogy ne ez alapján válasszak sportágat, eszem ágában sincs ilyen, csak érdekel, hogy ki mit gondol.

2021. nov. 3. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Röplabda

Műkorcsolya

Foci

2021. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Táncok

Kondi (de csak normál mértékben, ne éljen szerekkel)

Röpi

2021. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Versenytánc

Ritmikus gimnasztika

Bármilyen korcsolyasport (mű-, szinkron-, gyorskorcsolya), kivéve a hokit

2021. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Röplabda, kézilabda, úszás.
2021. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
spárgázás, rúdtánc, oboa
2021. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem ez alapján választok párt, szóval nekem ugyan mindegy mit sportol. Akkor lehet pozitívum a sport nálam ha mondjuk ugyan azt csináljuk, és lehet közösen járni, de ezek meg ugye nagyon szubjektívek. Azért leírom hogy valaszoljak is a kérdésre ne csak rizsázzak 😂

Chalistetics, falmászás, tánc, síelés, túrázás esetleg (nem tudom ez mennyire számít sportnak)

2021. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vízilabda, röplabda, kerékpár

Vízilabdát és röplabdát egy időben néztem mindkét nemből, érdekes sportok szerintem. Igaz, most nem nézem egyiket sem :D De örülnék ha a párom űzné valamelyiket. Én focizni gyűlölök, jó lenne ha ő sem rajongana érte, se nézni, se játszani. Biciklizni szeretek, noha kerékpárversenyt évente ha egyszer látok, akkor sem szándékosan. Viszont arra lehetne együtt gyakorolni meg ilyesmi :D Inkább túra, vagy hegyikerékpár féle, nem az országúti fajta. Sokkal jobb érzés terepen bringázni :)

2021. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mindegy csak ne a válla hanem a csípője legyen széles
2021. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

- Hajlékonyság (Vagyis ez önmagában nem tudom nevezhető-e sportnak, mivel inkább csak egy adottság, de az abszolút favorit, amikor ilyen különböző mutatványokat csinálnak, amihez kell ez az adottság, talán az atlétikához tehetném, de ugye nem önmagában az atlétika tetszik, hanem a hajlékonyság)


- Tánc (Igazából bármilyen, csak ne ilyen erotikus akármi legyen, vagyis ilyenek, mint a rúdtánc, twerk, stb, ezekkel ki lehet kergetni a világból)


- Ázsiai harművészet (Mindegy, hogy teszem azt japán, vagy mondjuk kínai harművészetről van szó, egyszerűen bámulatos mind)


+1 Korcsolyasport (Nagyon szépnek tartom, csak annyira nem köt le, viszont megérdemli, hogy a negyedik helyre tegyem, az ötödik favorit az íjászkodás)

2021. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Gördeszka/Szörf

Görkorcsolya/Jégkorcsolya

Free running

2021. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!