Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok egy fiurol aki bemutatkozáskor megemlíti hogy haladó szinten hip-hop ozik? Nektek bejön ez a sportág és melyik sportág jönn be legjobban nektek?

Figyelt kérdés
15/F

2016. okt. 26. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy felvágós.
2016. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, első találkozásnál ne említse meg.

De igen, nekem bejön, mivel botlábú vagyok, és csodálom az olyan embereket, akik tudnak táncolni.

És a másik nyerő még a kosárlabda vagy a jégkorcsolya

2016. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De most én a sportágra vagyok kiváncsi hogy melyik jön be leginkább egy csajnak, mert már gondolkoztam más hobbi választásán
2016. okt. 26. 14:59
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Elég szánalmas, hogy ez alapján választassz hobbit.
2016. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk nem mindegy ha azt mondod pl balettozol vagy valami b.z.s dolgot csinálsz vagy mondjuk ha azt mondod hogy valamilyen küzdösportra jársz
2016. okt. 26. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lesz*nám hogy mi a hobbija ha ő szereti ezt csinálni.

Nem ezen múlna hogy szeretem-e vagy sem

2016. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat csinálsz hobbinak amit nem is szeretsz azt megfelelési kényszernek hívják
2016. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Közölném hogy oké, én versenyszerűen judozom. És nem kifejezetten érdekel a hiphop.
2016. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szánalmas, neki ezt meg kell tapasztalnia hogy milyen szar felfogás ahhoz hogy felfogja. Illetve amíg nem próbáltad kérdező addig lehet hogy attól függetlenül is tetszeni fog a dolog, hogy lányoknál menőznél vele. Viszont a többiek is arra akarnak csak kilyukadni, hogy ne aszerint válassz magadnak hobbit, hogy mit szólnak hozzá mások, hanem aszerint, amit belülről érzel, hogy hozzád való.
2016. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En pl balettozok tizen x eve, megvesznek ha egy szinten balettos helyes srac udvarolna. Aki azt mondja, hogy b.z.s az tuti nem latott meg kozelrol balett tancos hapsit. Azok az izmok, anyam!!! Csak sajnos a tobbseg valoban meleg, de szerintem eleve a sztereotipiak miatt. Pedig egyaltalan nem meleges.
2016. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!