Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak a bulizás lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak a bulizás lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Nos, 17 éves lány vagyok, aki már kétségbe van esve. Azt hiszem senki nem fog meglepődni, de ennek az az oka, hogy egyszerűen semmi visszajelzést nem kapok az ellenkező nem tagjaitól.. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok elkésve, a körülöttem lévők pedig nem zaklatnak ezzel és nem helyeznek rám nyomást. Azonban már úgy megtapasztalnám, milyen az a kis izgalmas tini szerelem.. Nem is feltétlen egy komoly kapcsolat, csupán a "játék" ami ezzel az egésszel jár. Ebben az évben nagyon sok drámát, szerelmi ábrándozást, kaladok elmesélését hallgattam végig, hirtelen minden barátnőm tud ilyenekről mesélni, én pedig legparányibb jelét sem érzékelem annak, hogy hamarosan én is megtapasztalhatom. Hát igen, sajnos ez hatással van az önbizalmamra. Az arcomat nem találom szépnek, ellenben a testemmel viszonylag meg vagyok barátkozva. Egyszer egyik osztálytársam azt mondta, hogy irigyelni való alakom van, de olyannyira kételkedem már ebben, hogy bizonyára meglátszódik a kisugárzásomon. (Ő egyébként egy lány volt, ily módon még egy fiú sem dícsért..) Biztos vagyok benne, hogy a helyzetet az is rontja, hogy nem nagyon járok bulizni. Senki nincs a közösségemben aki olyan zenéket hallgat mint én, ezért nincs társaságom akivel igazán ínyemre való buliba mehetnénk. Tény az is, hogy máshova se járok mostanság, a karantén nagyon nehéz volt számomra, még most is rajtam van a hatása. És a kommunikációmmal is vannak gondok, de ezen teljes erőmmel igyekszem javítani. Sokat sírok mostanában, de a barátaim nem látják rajtam, hogy mennyire bánt ez az egész, úgy érzem senkinek nem tetszem és, hogy nem vesznek észre. Pedig nem relytőzöm el, az öltözködésem is feltűnő, annyira nagyon csendes se vagyok.. Félek, hogy jövőre meg egyáltalán nem lesz időm ezzel foglalkozni az érettségi miatt. Mindegy , előre is köszönöm a válaszokat, kissé zavaros kérdés lett.. :D Ja és annak oka, hogy hajnali 3-kor rakom ki, az, hogy nem bírok aludni.
2021. nov. 9. 03:12
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hogy várhatod el másoktól, hogy szépnek lássanak mikor még te sem tiszteled magad annyira, hogy ezt gondold?
2021. nov. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért csorbult a saját magam iránt érzett tiszteletem, mert úgy érzem senki nem lát szépnek.. Egyébként köszönöm a válaszodat!
2021. nov. 9. 06:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre tényleg a legkönnyebb megoldás az a bulizás lehet, nem baj az ha más zenéket hallgatnak, nem a zene hanem a társaság miatt mész :)


Amúgy szerintem teljesen normális ez a kis "depi", nagyon sok barátnőm is ilyen volt ilyen 16-18 évesen, pedig aztán voltak olyanok akik tényleg nagyon fullosak voltak. Nem kell ezen parázni, majd előbb utóbb ugyis alakul valami. Az érettségitől meg ne félj, nem fog annyi időt elvenni mint gondolod :D

2021. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Watamote anime biztos tetszenr. Btw szivesen megneznelek.

Kerdesre válaszolva nem csak a bulizas a megoldas, persze ott könnyebb plane ga isztok is kavargalodni. De révén tapasztalatlan vagy annyira nem jó ötlet van így ilyenbe vele ugrani. Kommunikációt tudod fejleszteni online amit majd az tudsz ültetni valosagba.

2021. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Van egy discord szerver ahova feljarhatnal beszélgetni.
2021. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Fiúként átérzem a helyzetedet, tényleg sokat tud dobni az ember önbecsülésén, ha azt érzi felnéznek rá és ragaszkodnak hozzá.

A bulizást én nem annyira javasolnám. Ott maximum futókaland jönne össze, amit lehet utólag csak megbánnál, vagy nem esne jól és csak eltorzulna a szexuális életed (sok ilyenről hallani). Tudom szar érzés, mikor körülötted mindenkinek összejön, csak te lógsz ki a sorból, de még mindig jobb kivárni, mint valami toxikus kapcsolatba belebonyolódni.


Amúgy esküszöm kíváncsivá tettél, hogy milyen zenéket hallgatsz, ami ennyire más? :D

Ha gondolod írj privátba, aztán hátha tudok segíteni :) (ennyi információból nehéz).

2021. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5# Engem érdekelne:D
2021. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csak a bulizás a megoldás, de valóban ez a legegyszerűbb, ha gyorsan szeretnél kipróbálni bizonyos dolgokat.
2021. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Biztos lehetsz benne, hogy nagyon szép lány vagy. Ha gondolod mondok véleményt képről.
2021. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!!! :)
2021. nov. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!