Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akit érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akit érdekel az egészsége ?

Figyelt kérdés

Tehát nem megy mindennap mekizni és csak gyorskaján és péksütin él. Nem azzal indul a napja, hogy bever 1-2 hell-et, és vizet nem is iszik csak teát, kólát, kávét. Nem cigizik, tubákozik stb. (extrém esetben drogozik). Nem vedel alkoholt péntektől vasárnapig. Esetleg sportol valamit.


Ugyanez a belsőre is. Aki esetleg elolvas egy-két könyvet, értelmes szavakat használ, nem minden 2. szava a ge@i. Nem arról szól az élete, hogy kibeszél mindenkit, bulizik stb. A tanulást nem veti meg,(nem arra gondolok, hogy szín 5-ös, csak azt, hogy ha kap egy 1-est akkor nem azt mondja kit érdekel). Művelődik egy kicsit, tudja nagyvonalakban az alapszintü műveltséget.(ez borzasztó, milyen alapvető dolgokban nincsenek tisztában)


Nem azt mondom, hogy ezeket nullára kell redukálni(mondjuk, én személy szerint elítélem valamennyit), csak azt, hogy miért kell minden napnak így telnie? Értem, hogy valakinek ez a szórakozás, és ez kapcsolja ki, de őket nem zavarja, hogy 10 év múlva mi lesz velük?



2021. nov. 13. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok

Pontosítok egy kicsit.

Mármint olyan lány vagyok amilyenről azt hiszed hogy nincs, nem a bulizós fajta.

+"*Minden igaz rám ezek közül"

2021. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld még fiúban is létezik. 😉
2021. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!