Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vallásos lánnyal összejönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedtem meg egy nagyon kedves és intelligens lánnyal. Online kerültünk kontaktba, szerencsére jól fogadta a közeledésem, a hajnalokba nyúló chatelések pedig arra utalnak, hogy eddig minden rendben. Legalábbis nagyjából...hiszen igazi sokkot jelentett, mikor kiderült, hogy vallásos (ráadásul egy évvel idősebb is). Vallásos középsuliba járt, illetve az egyeteme is egy református intézmény. Két tűz közé kerültem, hiszen egyrészt tetszik, de az is benne van a pakliban, hogy mélyen hívő, ami számomra egy kisebb negatívummal ér fel. Mit gondoltok? Érdemes megpróbálnom? Vagy addig szálljak ki, ameddig még nem komoly a dolog? Sajnos ebben a témában még alig tudok róla bármit is. Annyi biztos, hogy se csókja, se kapcsolata, se semmi egyéb dolga nem volt még fiúkkal, talán van összefüggés ezek mögött.

A lány 20, én 19 vagyok.



2021. nov. 22. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért olyan nagy negatívum, ha hívő? Ha nem kifejezetten fanatikus, akkor nem hiszem, hogy probléma lenne.

19 évesen nem gáz, ha nem volt még sok dolga pasikkal. Legalább nem egy könnyűvérű nő.

Próbáld jobban megismerni! Ne dobd csak amiatt, mert vallásos.

2021. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 azureknight0715 ***** válasza:
94%
Hát. Èn elöszőr beszèlnèi vele. Derítsd ki mennyire vallásos, illetve ,hogy gond e neki hogy te nem vagy az ès nem szeretnèl megtèrni sem. Ha ez gond, vagy elkezd tèríteni akkor hagyd. Hiába mondjátok hogy nem baj de igenis lehet kizáró ok
2021. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ismerd meg jobban, aztán majd lehet, hogy nem egy ilyen apáca, csak az igazit várja.
2021. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Én biztos nem javaslom. Volt ilyenem és kidobott idő volt.

Templom meg az ünnepek ok. De a gondolkodása is elég komolyan fárasztó miután eloszlik a köd majd, hidd el. A szexről nem is szólva.

2021. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
62%
Kedves kérdező barátom, a vallásos lány kincset ér. A szüzessége, a hite, stb. Én már felnőtt férfi vagyok és vallásos. Te is tisztán éld meg a kapcsolatot vele. Én amúgy is szarrá pofoznám azt a fiút aki egy vallásos lány szüzességét rábeszéléssel elszedi.
2021. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy tudod e tolerálni az ezzel járó dolgokat. Vagyis hogy ő templomba jár, imádkozik, és hogy valszeg nem fogtok 2 hét után lefeküdni. Ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor okés. Ha nem akkor hagyd és ne hitegesd
2021. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem, ez teljesen attól függ, hogy te mennyire tudod tolerálni az ezzel járó dolgokat. Gondolom a templomba járás, imádkozás, ilyesmi még nem kizáró tényező, de pl ha a lány nagyon komolyan veszi a hitet, és házasságig nem akar szexelni, akkor neked kell tudnod, hogy ezt el tudod e fogadni, vagy sem.

Mélyen vallásos lanyként mondom, hogy egyébként gondolkozásban, humorban, erdeklődési köröskben, stb én se különbözök nagyon a korosztályom többi tagjától, csak van pár plusz dolog az életemben, aminek megfelelve próbálok élni, és ezekből egy fiú kedvéért se engedek. Vagyis, ha igazán vallásos a lány, rajtad múlik teljesen, hogy lesz e valami köztetek, csak ne próbáld meg soha rábeszélni olyanra, amiről tudod, hogy igazából nem akarja :)

2021. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Ha reformárus, az a jobbik eset, azok nem olyan bigott eszméket vallanak.

Vagy a Károlira, vagy Debrecenbe jár - ha református egyetemről van szó. Egyik sem az idióták gyülekezőhelye.

És egyik sem apácaképző... nekem elhiheted!

Beszélgess vele, biztos nagyon tájékozott. És beszélj vele a szexről is nyugodtan, ne félj tőle, nem harap!...

2021. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
2021. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem hagyd. Esélyes, hogy házasságig tartogatja magát.
2021. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!