Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, igaz az, hogy számotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz az, hogy számotokra vonzóbbak az egyenruhás férfiak?

Figyelt kérdés
Például a rendőrök, tűzoltók, katonák. És ha igen, akkor miért?

2021. nov. 24. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mert az egyenruha erőt és magabiztosságot sugároz,meg ugye "életmentők,hősök" etc. Ez imponál a legtöbb nőnek,evolúciósan is ( biztos meg tud védeni).

Ezen kívül a legtöbb formaruha ( még az öltöny is) jól mutat egy férfin.

2021. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A státusz (szociális érték) fontos szokott lenni a lányoknak, ha arról van szó, hogy kivel jöjjenek össze hosszútávon. Szívesebben mutatod be a szüleidnek a rendőr pasidat, mint az áruházi takarító pasidat, bármennyire is hasznos mindkét szakma. Illetve ezek a szakmák elég maszkulinak és a lányok jelentős része vonzódik a maszkulin férfiakhoz.
2021. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Sok lány esetében teljesítménynek számít, hogy milyen státuszú férfit tud meghódítani. Ez egyfajta játék/verseny a lányok között. (nyilván vannak kivételek)
2021. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

2

Ha tudnák,hogy egy járőri fizu 150.000 :D

Persze amúgy igazad van,csak kiegeszítésképp írtam.

2021. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem elöny, inkább hátrány! (Az elözö válaszolók meg szerintem nem nök, hanem férfiak vagy incelek)
2021. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha meglátok egy jó pasit nyilván eszembe jut, hogy lennék alatta. De nem kifejezetten érdekel a munkája.

Ruhát meg én is tudok szerezni.

2021. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5

Első vagyok. Nő és rendőr a férjem.

2021. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem árt ha pár fokkal szebb az ördögnél, egyenruha ide vagy oda :D De igen, az erős-bátor-védelmező, bejön nekünk. Ha látok egy egyenruhás vizsonylag jóképű srácot, akkor az a benyomásom hogy biztos becsületes és fontos neki a kötelesség.

Aztán ha kinyitja a száját és egy lekezelő, arrogáns pöts, akkor oda is a nagy hódolat.

2021. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak a lányoknak.
2021. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem.

19L

2021. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!