Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már harmadjára szakítunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már harmadjára szakítunk, mennyire gáz megpróbálni mégegyszer?

Figyelt kérdés
Egy hülyeség miatt szakítottunk, ez már a harmadik szakításunk. Ő azt mondja velem szeretne lenni, én meg vele. Akkor mennyire gáz, ha megint összejövünk?

2021. dec. 7. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Veszteni nem veszthetsz, próbáld meg. Mi miatt szakítottatok?
2021. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nőm akivel hetente 3 szor legalább szakítottam. Szerintem semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak...de ha neked erre van türelmed akkor jöjj vele össze megint.
2021. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "se veled, se nélküled" típusú kapcsolatnak tűnik. Szerintem ennek így nincs sok értelme, de ennek ellenére egy próbát megér, ha mindketten szeretnétek.
2021. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon ideillik, nekem is volt ilyen kapcsolatom:

“A seb a szájpadlásodon már rég begyógyult volna, ha nem piszkálnád a nyelveddel, de nem tudod megállni.”

2021. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz.
2021. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felrakod a sz@rt a polcra nem lesz belole lekvar...harmadik alkalommal se
2021. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Három a magyar igazság,és egy a ráadás.
2021. dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így cicázni de értelme nem sok van, de ha neked jó

Csak az időd húzod , ez nem lehet inkábbár csak megszokás hogy van a másik?

2021. dec. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már a második összejövetelnek se volt értelme.

Azok az emberek, akik a szakítással szórakoznak nagyon nem értek még egy kapcsolatra. Szakítást csak akkor mondunk ki, mikor tényleg úgy gondoljuk. Nem azért, mert éppen összevesztünk valamin és kicsinyességből szakítok, hogy nálam legyen a gyeplő.

Én az ilyen pasiktól menekülök.

2021. dec. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem kétszer szakított az exem, harmadjára is megtette. Azt hitte nem baj, majd visszasírja magát úgyis. Minden apróság miatt rögtön szakított.

De meguntam, mert belefáradtam az örökös hullámvölgybe. Nem azt mondom, hogy nem fájt, mert nagyon is, és hosszú idő volt míg túltettem magam rajta, de tudtam, hogy ennek így semmi értelme, csak beleőrülnék az érzelmi instabilitásba, állandóan attól rettegni mit csinálok rosszul, mikor szakít megint.

És köszönöm szépen jól vagyok, egy boldog párkapcsolatban, fél éve együtt vagyunk, ha valami probléma van, megbeszéljük.

Szóval az ilyennek nincs értelme, egymás idegeivel és idejével játszotok, mert ez mindig így lesz, csak kérdés, melyikőtök mondja majd ki végleg.

2021. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!