Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 vagyok,a párom 25.Szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok,a párom 25.Szüleim nem igazán fogadják el,nem engednek hozzá viszont imádjuk egymást és szeretnénk erre valami megoldást találni. Mit tudnék/tudnánk tenni az ügy érdekében? Ha kedveset nem tudsz hozzá szólni,akkor kérlek menj tovább.

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
A 25 éves kis nyomi fogja magát, és vágódjon be a szüleidnél. Nyilván egy f...szjankó. Szüleid jobban látják őt kívülállóként.
2021. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem örülj neki hogy nem én vagyok az anyád mert én megölném.


Ah banyek nem tudtam kedveset hozzászólni, remélem nincs hari.

2021. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A korkülönbség a szülők számára elég kényes dolog. Van akinél már 2 év korkülönbség is soknak számít. Megértem, hogy ellenzik, de nincs semmi hű de nagy dolog amit tehetnétek. Max hogy bemutatod a szüleidnek, aztán láthatják ők is, hogy nincs a pároddal semmi gond. Persze ez nem fogja őket gondolom meggyőzni, de kicsit segíthet ha látják, hogy nem egy idiótával jársz. Idővel megszokják és megbékélnek vele. Annyit tudok még mondani, hogy ne hazudj a szüleidnek, kezeld felnőttként a dolgot, lássák ők is, hogy őszintén próbálod megoldani, nem kis tiniként. Remélem tudtam segíteni.
2022. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!