Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányra jellemző, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányra jellemző, hogy friendzone-ba rakott partnerétől ilyet kérdez?

Figyelt kérdés

Azt kérdezte meg, hogy véleményem szerint ő 10/ hanyas.


Amikor elmondtam a véleményem azt mondta köszöni szépen, ez jól esett neki.



2021. dec. 18. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez friendzone-ba különösen jellemző, ez ilyen baráti bizalom
Ha ilyet kérdezett akkor nem hinném, hogy barátként tekint rád/friendzone-ba rakott volna
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány barátom, akivel semmit nem érzünk egymás iránt, de mégis igényli, hogy sokszor megdícsérjem, illetve olyat is mondott már, hogy nézzem meg fiú szemmel. Nincs ebben semmi.
2021. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez tőled is függ azért. Tegyük fel ezt kérdezte meg amit írtál, és hirtelen válaszoltál volna neki mondjuk így "hát szerintem 10/8-as vagy, de én tolnálak mint a lopott biciklit" egyből lejött volna neki hogy nem csak haverkodni akarsz vele....most ez egy durva példa volt.
2021. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy azután kérdezte meg, hogy folyamatosan utalásokat tettem neki arra, hogy többet érzek.


Konkrétan már randira is elhívtam és azt mondta szívesen eljön.

Nem mondta meg határozottan, hogy ő csak barátként tekint rám, de persze még az elején vagyok :D Még mondhatja.


#2 Azt egyértelműen mondtam neki, hogy nagyon szépnek gondolom.

2021. dec. 18. 11:58
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem hiszem hogy a friend zonába lennél.
2021. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 Na majd kiderül.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. dec. 18. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű friend zone.

Ha bele vagyok zúgva egy pasiba, tuti nem fogom megkérdezni tőle, hogy hány pontosnak tart.

2021. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 De akkor miért nem mondja meg?

Miért fogadta el a randi meghívásom?


Én nekem az lenne az első, hogy elmondom neki, hogy bocs, de nem szeretnék veled kettesben elmenni sehova, mert nem keltetted fel az érdeklődésemet. Már csak azért is, hogy ne reménykedjen.


Hát kíváncsi leszek mi fog ebből kisülni...

Alapból ez a kérdés is váratlanul ért mert nem rá vall, hogy ilyeneket kérdez.

Ráadásul nem is volt őszinte szerintem amikor leírta, hogy miért kérdezte. Legalábbis én nagyon ezt éreztem rajta.

2021. dec. 18. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 De akkor miért nem mondja meg?


Mert a lányok nem ilyenek. Tisztelet a kivételnek, de unatkoznak, önbizalomhiányosak, figyelemhiányosak, imádnak panaszkodni és szükségük van a folyamatos külső megerősítésekre. Főleg tiniként, mikor a legtöbb gyerek ma már úgy nő fel, hogy a szülei tojnak a fejükre magasról.


Abból hogy találkoztok, semmi nem következik, egyszerűen elmentek valahova és kész. Bármelyik másik sráccal elmegy bárhova, ha megüti a minimális mércéjét.

2021. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 25 éves a csaj :D


Én se tini vagyok már. Tudom, rossz kategória.


Na de mindegy, elmegyek vele elmondom mi a helyzet aztán lesz ami lesz. Túlesünk rajta aztán ha nem akar többet hazaviszem az anyjának és kész.


Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt/szavazott. Én nem gondoltam, hogy baráti körben a nők kérdeznek ilyeneket, legalábbis akivel volt baráti kapcsolatom sose kérdezgetett ilyeneket. De mostmár ezt is tudom.

2021. dec. 18. 18:38
 10/15 anonim válasza:
51%
7 es vagy úgy hogy folyamatosan kritizálnak minket hogy szarul nézünk dagadtak és hülyék vagyunk
2021. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!