Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15-16-17 éves lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15-16-17 éves lányok, nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg egy fiún?

És ha tetszik, akkor belső tulajdonságok? *-*



2021. dec. 28. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Márkâs ruhák, sok pénz, menő kocsi, izmos legyen és jól is nézzen ki.
2021. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

#1

Egyből egy troll, gratulálok!

2021. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem a külső a fontos (bár ne legyen elhízva és ne legyen ágról szakadt), a belső fontosabb, kedves legyen, szerény, olyan aki tiszteli és szereti a párját, aki soha nem használna ki és akiben bízhatok...

20 évesnél 7tel fiatalabb N

2021. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
14-15-16-17 éves fiúk.
2021. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból fontos a külső, hogy vonzódjak hozzá. De nagyrészt a belső az, ami leginkább számít: legyen vicces, intelligens, bölcs gondolkodású, figyelmes, őszinte, hűséges, tisztelettudó, megbízható stb. Igazából nekem az tetszik, ha hasonló a gondolkodásunk, a világnézetünk és a humorunk, meg van 1-2 hobbim, amiket jó lenne, ha ő is szeretne csinálni.
2021. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha hiszed, ha nem, nem sok értelme van a kérdésednek, meg is mondom, hogy miért. Mikor meglátsz valakit az utcán, aki megtetszik, akkor nem az jár az agyadban, hogy ő megfelel-e a tetszési elvárásaidnak. Egy ilyen kérdésre mindenki agyból válaszol, de "akció közben" nem reálisan gondolkodsz arról, hogy ki tetszik és ki nem.
2021. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szia! Engem nem nagyon érdekelnek a fiúk (nem, nem leszbikus vagyok csak valahogy nem tudom már régóta nem izgi a téma) de lány vagyok és lányokkal vagyok körülvéve tudok adni pár tippet ami valamiért igen tetszik nekik:


1. Ha nem annyira rövid a haj, pl. volt egy srác a neten, nem tudom a hajstílusa nevét, de keress rá, hogy "Attack on titan, Levi" és olyan haja volt mint a karakternek. :D MINDEN EGYES lány teljesen rá volt mászva, aztán lenyíratta a haját és csóróval senki sem foglalkozott.


2. Stílus. A lányok nagyon szeretik ha egy fiúnak stílusa van, na a leggyakoribb ami szokott nekik tetszeni az vagy a fekete ruhás, alt stílusok vagy az elegáns, vintage stílus (egyébként azt is szeretik ha udvarias vagy :d)


Viszont egy FONTOS tanács: SOSE válassz olyan lányt aki a külsődért szeret, az igazán értékes lányok szeretni fognak ha igényes és ápolt vagy, több nem kell majd nekik. Általában azt nézik, hogy intelligens, kedves, bölcs, húséges vagy e. :D

2021. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a 14-17 év közötti korhatár, amit belőttél a kérdéseben, pont az, amikor a legtöbbet változik az ember, és a legnehezebb ebben a korban konkrétan elmondani, hogy mi az, ami bejön. És akár tetszik, akár nem, fiúk, lányok egyaránt a külső alapján ítélnek először, mert az az első benyomás. Ez alatt azt értem, hogy nagyon fontos, hogy ápolt legyél, és legyen normális stílusod. Nem baj, ha nem vagy divatszakértő, de azt azért könnyen meg lehet mondani, hogy mi az, ami abszolút nem áll jól, és meg se éri fölvenni.

Másrészt, itt előjönnek a sablon tulajdonságok. De például senki nem fejti ki, hogy mit ért azalatt, hogy tiszteljen, ne legyen bunkó, és hasonlók. Ez olyan dolog, amiben mindenkinél van egy határ, hogy mit lehet és mit nem, és ez személyenként nagyon eltérhet. Vagy a legyen intelligens válasz is ilyen. Ez is attól függ, hogy ki miyen szinten van, vagyis hogy kihez képest legyen intelligens. De a legyen jó humora is hasonló kategória. Nagyon eltérő, hogy kinek mi a vicces, így a jó humort is nehéz bekategorizálni.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy fontosok a tulajdonságok, amiket az előző válaszolók leírtak, de annyira nagy skálán tudnak ezek mozogni, hogy fölösleges erre alapozni.

2021. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit megnézek elsőnek az a szeme, nekem teljesen mindegy milyen színű de szép legyen. A haja ápolt, barna. Magas (bár nálam mindenki magasabbat találni).

Belső: vicces, törődő, kedves, és ne 2nap után írjon vissza

előny ha van piercingje

2021. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sötétbarna szem és sötétbarna haj tetszik a legjobban. Ha a haja egy nagyon picivel hosszabb az még jobban néz ki szerintem.


Belső:törődő, udvarias, hűséges, őszinte, vicces, és ahogy a 9-es is írta: ne 2 nap után írjon vissza

2021. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!