Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Nektek bejönnek az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Én egy olyan nő vagyok, aki imád fecsegni, könnyen is barátkozok illetve ismerkedek össze idegenekkel. Nevetgélős vagyok, néha a humorom elég bugyuta, szóval voltaképpen majdnem mindenen nevetek. Ez visszataszító? Természetesen tudok komoly is lenni, helyzettől függ.


A kérdést nem ismerkedés miatt tettem fel, hanem amiatt, mert mostanában azt vettem észre hogy sokakat elijesztek magamtól és tudni szeretném, hogy min változtassak. Tudom hogy ahhoz talán személyesen kéne hogy lássatok és kommunikáljatok velem, de azért bepróbálkozok enélkül...


19/L



2022. jan. 3. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan meglesz az az ember,akinek ezen tulajdonságok bejönnek majd.

Számomra legyen egy barátnő halálosan komoly! Na ilyet sem találtam még..

2022. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!