Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt oltatlan lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt oltatlan lányok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 01:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%
Írtam privit a kérdezőnek, hogy magyarázza már el, hogy miként módosítja az oltás a génjeinket. Természetesen választ nem kaptam.
2022. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 hiába írnék bármit is, azt mondanád hogy hülye konteós vagyok, inkább nem fárasztom magam
2022. jan. 9. 00:15
 23/26 anonim ***** válasza:
46%

💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉

#️⃣2️⃣1️⃣. - A kérdezőtől vársz egy olyan választ, amire azért sem tud válaszolni, mert egy kísérleti fázisban lévő VAKCINÁRÓL beszélünk - amit még csak 1 éve fejlesztettek ki (amiről még az okosok sem tudnának válaszolni), és még a hosszú távú hatása sem ismert.

- MERT 🇹 🇪 🇸 🇹 FÁZISBAN VAN !

_________________________🛑 Sőt !🛑

A Pfizer, 2️⃣0️⃣7️⃣5️⃣-re még TITKOSÍTOTTA is az erre vonatkozó adatokat.

(De az is lehet, hogy 2️⃣0️⃣9️⃣6️⃣-ig sikerül meghosszabbítaniuk a titkosítást!)

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅

2022. jan. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
49%

Minden bizonnyal vannak itt oltatlan lányok, én sajnos vagy nem sajnos nem tartozom közéjük.


Ellenben engem komolyan érdekelne miért gondolod, hogy "génmódosított" lesz valaki attól, hogy beadatja az oltást és miért csak a COVID19 elleni oltástól? És melyiktől? Mert abból a 4-5 fajtából ami van (de lehet több is) vannak amik teljeseb különböző módon működnek. Érdekelne még, hogy milyen forrásból szedted ezt az infót? A világ orvosainak, hozzáértőinek nagy része, több országból úgy véli a vakcinák biztonságosak, neten is szinte csak ilyen cikkek vannak.


[link]

2022. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
33%
Milyen gagyi dumát nyom a kérdező:D Közbe azt sen tudja, hogy mi az mRNS, vagy a transzkripció és transzláció, de azt hiszi, ha ezeket leírja, akkor konteósnak fogják mondani :D
2022. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%

(#24) ("A világ orvosainak, hozzáértőinek nagy része, több országból úgy véli a vakcinák biztonságosak, neten is szinte csak ilyen cikkek vannak.")

-

❌ JAH , MERT MINDEN MÁST CENZÚRÁZNAK ... ❗

2022. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!