Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mégse kellett volna oltatni?...

Mégse kellett volna oltatni? Van joguk kivételezni az oltatlanokkal?

Figyelt kérdés

Az osztály amikor iskolán kívüli programra vagy osztálykirándulásra megy, aki nem akar részt venni rajta be kell menni rendes tanítási napra az iskolába. Na most, 4-en nincsenek beoltva nálunk, ők mindig csak simán otthon maradhatnak úgy hogy nem kapnak igazolatlant.

Ezen annyira felidegesítettem magam, mert én meg nyílván beoltattam magam hogy majd ezzel biztos segítek az egészségügynek, és kapni fogunk kiváltságokat, erre bakker az ellenkezője. Plusz még sose használtam a védettségimet, azt hittem majd boltba, moziba, utcára járkálok lobogtatva a kártyámat, miközben a többiek be vannak zárva, de nem. Már megbántam hogy oltattam, sőt a 3. ra is elmentem, elég lett volna akkor ha kiderül hogy kell valamihez...


De meg ezt amúgy megtehetik? Ez nem hátrányos megkülönböztetés?



2022. jan. 7. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Az alapitvanyi iskola mindent megtehet.
2022. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Az a jó komolyan, hogy lóghatnak az iskolából ?
2022. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem miről beszélsz. Pont, hogy az oltatlanoknak vannak folyamatosan problémáik. És az oltottakkal van a kivételezés. (Általában, de persze nem mindig.)
2022. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert jó nagy marha vagy. Ha bezárnák az oltatlan embereket, leállhatna az ország. Nem lenne aki dolgozzon.

Semmiben nem szenvedtem hiányt oltatlankent.

2022. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
94%
Te össze-vissza beszélsz. Azért oltattad be magad (háromszor!) hogy "segíts az egészségügynek"(miben is?). Aztán előrukkolsz azzal, hogy valójában előnyöket ("kiváltságokat") vártál tőle. Magáról az oltásról semmiféle ismereted, saját álláspontod nincs. Az meg az igazi rosszindulat (magyar átok!) megnyilvánulása, hogy majd lobogtatod az oltási igazolásodat, mialatt a többiek be lesznek zárva. Gratulálok, leülhetsz, egyes.
2022. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem alapítványi iskola.
2022. jan. 7. 22:45
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Jól átvágtak, majd egy életre megtanulod, hogy nem hiszel el semmit, amit a politikusok ígérgetnek.
2022. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

De milyen kiváltságokat vártál?


Az egészségügynek akkor segítenél, ha ilyen területen dolgoznál, szóval ha ez a vágyad, tanulj tovább ilyen területen.

2022. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem vágtak át, ezt a suli nem tehetné meg. Munkahelyhez majd jól lesz, meg akkor amikor felveszem rá a bónuszokat. Csak ez most így kicsit rosszul jött ki.
2022. jan. 7. 22:51
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem vágtak át, csak még mindig hiszel "bónuszokban" meg ilyen marhaságokban, majd ott is jól pofára ejtenek.
2022. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!