Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék oltatlan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék oltatlan lányokkal ismerkedni? Sajnos a környezetemben szinte mindenki be van oltva

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Akik annyira hőbörgnek az oltás miatt, azok kiskorukban miért vették fel a megannyi kötelező oltást? :)

Az jó oltás, ez meg rossz, csak azért, mert most találták fel?

Ezzel a felfogással még mindig a barlangban laknánk.

"Amit most találtak fel, az rósz"

Egyébként meg nem is most találták fel, az influenza oltást alakították át, csak akik oltásellenesek, nem valószínű, hogy belelátnak ebbe. Gyanítom nem professzorok az orvosin. :)

2022. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Ezzel a felfogással még mindig a barlangban laknánk."


Az király lenne!!! Sokkal szívesebben lettem volna ősember

2022. jan. 9. 12:44
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem az vagy most is? Gondolom az oltatlan nő legyen jó szőrös is. 😂😂
2022. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Ez az eredménye, hogy le lett butítva a természettudományos anyag az általános és középiskolákban. No sebaj, majd az evolúció megoldja.
2022. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Fb-n vannak ilyen csoportok, próbálj keresgélni és belépni ilyenekre. De amúgy élőbe se kizárt szerintem. Ergo, sokan akik bár be vannak oltva, azok közül is vannak akik speciel pont nem támogatják, csak valami oknál fogva rákényszerültek. Az meg mindenkinek a magánügye, hogy kivel/kikkel szándékozik ismerkedni + milyen véleményen van. Szóval a beszólásokat mellőzve próbálkozz, sok sikert!
2022. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
48%
Intenzív osztályon...
2022. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Több oltott van kórházban mint oltatlan, de a média az ellenkezőjét mondja, a sok birka meg elhiszi
2022. jan. 10. 09:29
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
#17 Gratulálok, igencsak egy buta állatfaj lehetsz. Szeretnél bejönni velem a covid osztályra? Ápoló vagyok. Ha ezt elmondod az ott lévők családjának téged úgy megvernek hogy öröm lesz nézni.
2022. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 gondolom 80 éves krónikus betegekkel van tele
2022. jan. 10. 13:17
 20/23 Anna0806 ***** válasza:
100%
Én oltatlan vagyok jelenleg. De ha lesz elég szerencsém és felvesznek az egyetemre akkor be kell oltatnom magam. Egyébként pedig ez szerintem is egy nagy baromság. Miért számít, hogy melyik lány van beoltva covi ellen vagy sem.?
2022. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!