Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalkorú lányoknál mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkorú lányoknál mennyire jelentõs tényezõ a pénz birtoklása?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint ez kizárólag az idõsebb korosztályt érdekli akik már készen állnak a családalapításra.

2022. jan. 9. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Sose szar ha van de amugy leszarják legtöbbször. Oké létezik a golddigger kategória is de tényleg inkább ilyen 20 második fele után kezdi el jobban érdekelni a többséget
2022. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Már a 16 év körülieknél is egyre több a golddigger, vagyis én ezt vettem észre, a lényeg náluk, hogy tudj valamit felmutatni, legyen BMW-d, Rolex karórád, IPhone-od, stb., de természetesen hálistennek vannak kivételek.
2022. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

A fiatal lányok is szeretik, ha a pasin jó cucc van. Szeretnek jó helyekre menni kajálni, szórakozni, utazni,...


Szerencsére ezért a magamfajta érett férfiak felé sodródnak. >:)

2022. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Lánytól függő eléggé.Engem nem igazán érdekel,de azért ne nekem keljen mindent fizetni ha pl elmegyunk valahová+azért legyen igényes.Nem kell hogy márkásak legyenek a ruhai de ne ugyanazt az 1 db gatyat hordja folyton.

(16L)

2022. jan. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan annyit várok el a pasitól amit én is elértem. Nekem van félre rakva 300-400 ezrem. Ennyit ugyanúgy elvárok tőle is. Diákmunka és tudjon spórolni. Nem nagy ügy.

Nincs autóm, a jogsit is most csinálom. Így nem várom el, hogy neki legyen és vigye a seggemet. Simán felülök a buszra vagy vonatra. Ellenben ha a pasinak van autója ő ugyanúgy elvárhatja, hogy nekem is legyen. Hiszen ő ezt elérte, neki ez sikerült.

Az meg megint más kérdés, hogy kinek mi az értékrendje, mi miután jön. Ezt is össze kell tudni nagyjából egyeztetni.

2022. jan. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Akinek számít, annak tiniként és felnőttként is fog. Akinek viszont nem, annak soha.
2022. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy ahogy elkezdenek szocializálódni és ezt látják a környezetben , onnantól kezdve számít.
2022. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!