Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy fiatalkorú (14év) hogyan...

Egy fiatalkorú (14év) hogyan tudna pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak mostanában megvannak a maga problémái és nem szeretném még ,az én bajaimmal is fárasztani, ezért gondoltam arra,hogy megpróbálok önállóan pénzt szerezni. Csak azt nem tudom,hogyan tudtok segíteni? Gondoltam rá,hogy eladom a cuccaim egy nem kellő részét ,de azokból a hirdetésekből több 1 000 van fent,úgyhogy az kilőve.Más megoldást tudtok mondani?előre is köszönöm

2014. jún. 28. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves a gesztusod, de 14 évesen nem vállalhatsz munkát. Na jó, van egy-két kivétel, pl. színészkedés egy filmben/reklámban. Ha Budapesti vagy, és van ehhez érzéked, akkor van esélyed, vidéken egy faluban már nem annyira. Továbbá interneten is van pénzkeresési lehetőség (youtube, adfly), de ezeken kívül a többség átverés.
2014. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint az internetes pénzkeresés is csak 18 éves kor felett működik.
2014. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg valami rokon/barátok rokonánál nem tudsz besegíteni valamiben? Akkor kaphatsz egy kis pénzt, persze egyből zsebbe, papírok nélkül. Vagy tippmixelj ügyesen!:) Sajnos ilyen korban tényleg nincs más.
2014. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2014. jún. 29. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Vállalj ablakpucolást, takarítást, kutyasétáltatást a környékeden.
2014. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!