Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm jobban bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm jobban bejön kövérebben, azt szóvá tegyem neki, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

72-73 kiló volt, de ősszel sokat hízott, most 80 kiló körül van (mindehhez 166 centi magas).


Tetszik így is, úgy is, de kövérebben még jobban. Szerintetek mondjam neki? Vagy inkább ne firtassam, mert hátha fogyni akarna, és úgy érezheti, befolyásolom?



2022. jan. 10. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne, ki tudja mit kombinálna ebből...
2022. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd, hogy hú de tetszel kövéren, hanem bókolj neki sokat, dicsérd általánosságban. Ha kiöltözik randira, akkor de jól áll most ez a ruha. Szeretkezésnél vagy összebújásnál, hogy mennyire szereted a mellét, idomait, akármit. Ha olyat hallasz tőle, hogy fúj de ronda lett magán ez vagy az, azt is dicsérheted, hogy neked pont így tetszik, ne bántsa magát.
2022. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. tökéletes!
2022. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

#2

Ezt honnan vetted??

Mármint megtaláltad a nőkhöz a használati útmutatót vagy csak saját tapasztalat??

Komolyan érdekelne

2022. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem tudom honnan vette, de én nőként mondom hogy igaza van
2022. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#4 Tudod egyes emberek elofordul hogy empatikusak, es figyelembe veszik masok erzeseit. Neha te is kiprobalhatod.
2022. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%

#4 Ha nem úgy gondolsz a nőkre, mint fura lényekre, amikhez útmutató kell, akkor talán te is rájössz, hogyan ne legyél paraszt velük.


Amúgy kettesnek igaza van, ez a legjobb módja. :)

2022. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na végre van még olyan akinek tetszenek a duci lányok!!
2022. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

#4 vagyok

Örülök, hogy egyből paraszt vagyok, pedig nem is ismertek.

Kedves és romantikus srác vagyok, aki nem használja ki a nőket.

Valamint igen, számomra furák a nők. Sírnak, hogy nincs értelmes srác, hogy mindenkinek csak arra kellenek. Erre pl én is csak kapcsolatban csinálok bármi olyat, nem igazán kellek senkinek. Hiába vagyok figyelmes srác is, aki tényleg megjegyzi a lány minden egyes szavát, tudja minden belső vágyát.

De nem igazán tudok ilyen téren bánni a lányokkal. Nem vagyok jó csajozásban, mert nem foglalkozok 100 nővel, nem próbalkozok be mindenkinél. Meg hogy a női szeszélyeket hogyan lehet kijátszani az megint egy idegen terület számomra. Lehet érzelmi analfabéta vagyok, de én őszintén elmondok mindent a másiknak, ha kérdez akkor egyenesen válaszolok. Nem értek a jelekhez, a játszmázáshoz vagy más egyéb dolgokhoz. Én tényleg az őszinteség híve vagyok.

Bár alapból az egész társadalmat se értem, hogy pl miért minden a szex és a pénz körül forog. De ez már egy másik téma.

2022. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Általánosítasz, és valószínűleg ha nő lennél, te is bizonytalan lennél a hímegyedekkel, ha már olyan soknak csak arra kellettél volna. Egyébként még mindig úgy beszélsz a nőkről, mint egy külön fajról.
2022. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!