Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön az exem haverja, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az exem haverja, de nem tudom eldönteni, hogy ez kölcsonös e?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal amikor mondjuk elmegy mellettem rámmosolyog igy tökre úgy mintha bejönnék neki, és csomószor azon kaptam, hogy néz, meg ilyenek, meg olyan, mintha zavarban lenne a közelembe, de nem lép semmit.


2 opciót tudok elképzelni, az eső, hogy bejövök neki csak nem akar kib*szni a spanjával, vagy nem jövök be neki, és csak azért

mosolyog rám, mert ismer. Nem tudom mit gondoljak.



2022. jan. 6. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményez te
2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vajon jó lesz neked, ha majd vigyorogva, kacsingatva beszélik ki egymás között a szexuális képességeidet?
2022. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jutottunk el odáig, szoval ettol nem kell tartanom, de nem akarom hogy kinos legyen ha mondjuk rosszul sul el.
2022. jan. 6. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már kezdeményezett volna, ha tetszenél neki.
2022. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!