Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodni fog tőlem a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodni fog tőlem a barátom, ha lefekszünk? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, még szűz.

Van egy 2 hónapja tartó párkapcsolatom, nagyon szeretem és úgy érzem, ő is engem. Úgy gondolom lassan itt lenne az ideje annak is, hogy lefeküdjünk egymással.

Viszont egyik nap épp pörgette a facebookot és a Péntek Esti Cruising csoportban (páromnak az autók az élete) ott nevetett valami lányon, nekem is mutatta, hogy milyen gáz a csaj. Végigolvastam a kommenteket, és másról nem szóltak, csak hogy a csajnak salátás a nemi szerve és mennyire undorító, folyamatosan ebből csináltak viccet.

Azóta folyamatosan emiatt stresszelek, undorítónak érzem magam. Biztosan csalódást fogok okozni a barátomnak, ha megtudja, hogy én is ilyen vagyok. Olyan igazságtalan, hogy ilyennek születtem. Néztem, hogy a plasztikai műtét félmillió körül van, sosem tudnám megfizetni.

A barátom 18 lesz pár hét múlva, ő már nem szűz egyébként. Szerettem volna, ha szülinapján fekszünk le először, de most elbizonytalanodtam, mert nagyon ocsmánynak érzem magam.



2022. jan. 13. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagy együtt ilyen nagy tahóval? Rúgd ki a p-ba és keress egy normális pasit. Legyen némi önbecsülésed.
2022. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeret nem fogja zavarni :D Ne izgulj ettől annyira nem hallottam még olyat h azért ment jolna tönkre egy kapcsolat mert valakinek milyen kinézetű a puncija.
2022. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem aki ilyesmin nevet az egy idióta!

Nincs olyan, hogy rossz punci, csak olyan hogy ápolatlan punci…


Amúgy nekem pl. 11 cm a péniszem mereven és erre műtét sem létezik… 🤭


Szóval semmiképpen sem javaslom, hogy műtesd meg, mert felesleges, jól van ahogy van (biztos vagyok benne hogy nagyon szép), de ha esetleg ez téged tényleg megnyugtatna, így boldogabb lennél, megszűnne a komplexusod, stb. akkor legalább ott van a műtét is mint lehetőség.

2022. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

"Miért vagy együtt ilyen nagy tahóval?"


Nem tahó, ha ismernéd személyesen, nem mondanál rá ilyeneket.


Egyébként én is ocsmánynak tartom, ahogy kinézek ott.

2022. jan. 13. 10:03
 5/62 anonim ***** válasza:
92%

#4. Neked például mennyire fontos az, hogy mekkora és milyen küllemű az Ő pénisze?


A kisebb mint az átlag és görbébb is, nem annyira esztétikus, akkor kidobnád emiatt?


Ha erre a kérdésre az a válaszod, hogy nem, akkor megértheted hogy a punci külleme sem valami fontos.

2022. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim válasza:
96%

Nekem is saláta ráadásul aszimmetrikus, nekem sem tetszik, de eddig nem volt rá panasz, mindenkinek tetszett.

Ha a fiú azzal szórakozik hogy facebookon gúnyt űz több pasival egyszerre egy olyan lányon akinek saláta puncija van, az nem csak hogy gyerekes de paraszt viselkedés is. Nem gondolom hogy egy ilyen fiúnak kéne oda adnod magad első alkalommal.

2022. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
98%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben. Ugyanolyan átlagos a puncid mint a nők 60%-nak kb. Az én barátnőmé is olyan és nincs vele semmi gond.
2022. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 kisördög1 ***** válasza:
98%
A puncidtól tuti nem fog undorodni. Amúgy elég gáz lehet a csávó - és a többi kommentelő is - ha ezen röhögcsélnek, hogy egy lánynak milyen a sunája. Sztem inkább csak a kollektív irigység szólt belőlük!
2022. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
98%

Azért a pasid nem lehet egy kulturális észlény, az biztos!

De attól még szeretheted, mint ahogy ő is a puncidat...

2022. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim válasza:
97%
Nem kell aggódnod. A barátodnak semmi panasza nem lesz a puncid miatt. Alig várja, hogy körbe csókolhassa. Pontosan tudom melyik lányról van szó P.E.CS. csoportban és az a lány nem normális. Először is feltünési viszketegsége van, állandóan kiborító, provokáló videókat tölt fel ahol embereket, autókat ostoroz. Majd feltöltött pár videót ahol önkielégítést végzett a kamera előtt. A videók a mai napig fent vannak felnőtt oldalakon is és ellenőrizhető a lány ha valakinek kétségei lennének... Na ott ekkora a baj, de lényt nem zavarja tolja tovább a provokációt.
2022. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!