Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatos lányok nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatos lányok nálatok elő szokott fordulni, hogy megkívántok egy másik srácot, de mégsem tudtok szakítani a párotokkal, mert szeretitek őket? Vagy ha valaki mást megkívánunk vagy lefekszünk velük, már nem is szerethetjük a másikat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Férfiként sem fordul velem elő ilyen


És nem hiszem, hogy az szeretés volna. érdekes, én, ha szeretek valakit, akkor más eszembe sem tudni. biztos velem van a baj

2020. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt ilyen.

Láttam már jóképű srácokat, de ennyi. Egy szimpatikus jellem nélkül nem tudok még csak megkívánni se senkit.

Ha pedig megcsalod a párodat, akkor nem szereted, nem csak a hűség miatt, de sose tennél ilyen árulást azzal szemben, akit állítólag szeretsz.

23L

2020. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A hűség próbája nem az, hogy nem kívánsz meg mást, hanem az, ha megkívánsz valakit, de hű maradsz a párodhoz.
2020. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen, velem mostanában kezdődött a dolog. Ha rámnéz már attól felizgulok, nem tehetek róla. Azóta jobb a szex a pasimmal. Lehet undorító dolog de közben a másik férfire gondolok és kívánom amíg lecsillapodik ez az egész bennem...Melóban szoktam látni a pasit, így kicsit nehezebb, de majd csak elmulik...
2020. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ilyen téren nincs különbség férfi és nő között: valakik monogámiára van huzalozva az agya, valakinek kevésbé.

velem viszonylag gyakran megesik, hogy megkívánok másokat, pedig nagyon szeretem a párom és nagyon jó vele, és sohasem csalnám meg, vagy ilyesmi. időnként egy maszti keretein belül kifantáziálom magam, és ennyi. nem kell ebből akkora ügyet csinálni.

2020. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!