Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néznek ki így a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki így a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Szóval, bocsánat, ha rossz kategória, de ezt muszály megkérdeznem. Szóval nem vagyok öreg, sőtt (16 vagyok) demúltkor is beszélek egy lánnyal (nem tűnt fiatalnak, sőtt,azthittem legalábbannyi idős mintén, ha nem öregebb) Szóval beszélgetünk aztán kiderült, hogy 11. Meg az előtt is volt hasonló egy 12évessel, de hogy.... Nem régvoltam én 11, de hát 5 éve az osztálytársaim nem úgy néztek ki, mint most ezek a lányok. És értitek, amikor kiderül, hogy mittudom én 11-12 vagy 13 akkor meg "pedofilnak", érzem magam.

2022. jan. 14. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha az is megesik hogy egy 20as 30plusz-naj néz ki. Szerintem egyrészt korábban érték másrészt a g@ci sok smink.
2022. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen világ van.
2022. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a világ.. még nyáron megismerkedtem egy lánnyal tökaranyos volt csókoloztunk is a későbbiekben aztán feltűnt sokszor a gyerekes viselkedése és rákerdeztem hogy amúgy te hány éves vagy? Elkezdi hogy 17 éves. Aztán mint kiderült hugom osztálytársa és 13 éves valójában. Én meg 20..aztán már baszki erősen célozgazott rá hogy szexelhetnénk stb de végül teljesen elválltak az útjaink. Na azóta az a első hogy hány éves vagy..
2022. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A lányok 80%-a 11-12 évesen nem így néz ki, csak pont nem volt szerencséd és nem őket fogtad ki. Nap mint nap látok ilyen korú lányokat, szóval tudom. A maradék 20% viszont tényleg megdöbbentően tud kinézni néha. A vicc pedig az, hogy nem feltétlenül a smink miatt. A húgom 13 te kinéz vagy tizenhatnak, smink nélkül is simán. Mikor fiatalabb volt is egykorúnak nézték velem. Szóval van ilyen, ez tény, de azért nem olyan gyakori.
2022. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Van aki alapból idősebbnek néz ki. Engem is pl. van, hogy két évvel többnek néznek a valódi koromnál, pedig sosem sminkeltem. Egyébként pedig oké, hogy vannak ilyen nagyon durva esetek, de azért valljuk be, nem minden tízéves vakolja magát...


Amúgy bocsi, de ezt nem bírom kihagyni. A muszájt j-vel írjuk, nem ly-nal :)

2022. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, és ez a fura, hogy egyikőjük se volt kivakolva, annyira nagyon. Legalábbis ha igen, akkor nem látszott, szóval kevés lehetett.
2022. jan. 14. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tipusú emberek, de általában a smink idéz elő ilyen hatást.
2022. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... en 17/l vagyok es a 13 eves hugomat sokszor idosebbnek nezik... pedig en se nezek ki fiatalabbnak, de pl volt mar, h felnőttek nézték tanárnak a suliban :D pedig nem sminkel, az oltozkodese is full átlagos, es megis :D
2022. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is fogom a fejem a mai tinik láttán, pedig én sem vagyok öreg (22), pár éve még én is tizenéves voltam.

Ezek a 13-15 éves kistinik fél kiló vakolat nélkül már ki sem teszik a lábukat az ajtón. Az egész fejük fénylik a highlightertől, mint egy diszkógömb, mert ekkor még csak ennyire amatőr szintű a technikájuk, de azért KELL nekik. Az ajkukat is túlrajzolják, pluszban még valami nedves hatású szájfénnyel is összekenik. A szememben az akaratlanul is lotyós hatású. Ez természetesen dob rajtuk jópár évet. No, meg a mindenféle kihívó, kivágott ruhadarab. Némelyik olyan szettekben jár iskolába, mintha 18+-os night clubba készülne.

Ők az a generáció, akiknek a +1 szülője az internet, az Instagram, a TikTok, a YouTube videóklipjei, ahol azt látták már “tizenpár” évesen, hogy a Jenner libák már 16-18 évesen olyan képeket lőttek magukról, hogy kint volt mindenük és az egész fejük csupa vakolat volt. A TikTok sem könnyíti meg a helyzetüket, mert ott azt látják, hogy a laza pórázon fogott, elkényeztetett újvilági kislányok is kivakolt képpel, félmeztelenül táncikálnak, ez pedig nem tesz jót az önelfogadásuknak, ők is rájuk akarnak hasonlítani, mert azt közvetítik, hogy csak úgy lehetsz menő, ha egy kiskorú prostinak nézel ki.

2022. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!