Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőkről/...

Mit gondoltok az ilyen nőkről/fiatal csajokról? Egyesek miért gondolják azt, hogy az ilyen lányokat nem lehet szeretni és csak az a fontos hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy fiatal nőnek van egy kicsit hosszabb de szép műkörme, műmelle, műszempillája és esetleg a szemöldöke is megvan csinálva akkor rögtön elszokták ítélni az ilyen lányokat, meg hogy az ilyen lányok nem tetszenek normális férfinak, pedig ha szépen van megcsinálva akkor szép tud lenni.
2018. aug. 15. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésben a válasz: mert MŰ. A MŰ nem szép.

Mi szép a több centi hosszú, éles karmokban ami még csak nem is néz ki kényelmesnek és funkcionálisnak?

A mű mell is csak komplexus faragásra jó. Komplexusa mindenkinek van, de az magabiztosabb aki el tudja legalább fogadni magát, mert az ad egy pozitív kisugárzást és sokkal vonzóbbá teszi. Szemöldök... ez a kedvencem. Mikor átmegy egy "nő" önkéntes Niki Laudába, csak azért hogy utána visszarajzolja.. Miért???

Külsőre sem szépek, de alapvetően nem hülyék a férfiak és tudják, hogy ezek fölösleges dolgok és ebből kifolyólag nem túl normálisak lelkileg az ilyen lányok, ezért gondolunk olyan dolgokat az ilyen lányokról.

2018. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy fontos nekik, hogy jól nézzenek ki. Az a baj, hogy túltolják. Ha a felsorolt dolgok közül 1-2 van megcsinálva (igènyesen) az mèg elmegy. De ha ennyi dolog van "javítva" egy nőn az már annyira nem kelt természetes benyomást, hogy átmegy "mű" kategóriába. És általában mindig van mit "javítani" ezért jön hozzá később a botox, a kacsaszáj, a túlszolizott bőr..
2018. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert legtöbben ismerünk ilyen nőket és általánosságban meg van róluk a tapasztalat.

Persze biztos van köztük is, aki a mű kinézete ellenére nem felszínes.

És ugye az ilyen nőket általában bizonyos típusú férfiakkal látjuk.

Vannak kivételek, de azért a nagy számok törvénye működik.

2018. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretségi körben több ilyen nő is van. Valaki nagyképű, beképzelt, de vannak nagyon szerethetőek is köztük.

Viszont ami közös bennük, hogy rohadtul önbizalom hiányosak. Lehet kifelé adják a magabiztos nőt, de mindegyikük teli van komplexussal. A külsejükkel kompenzálnak mindent. És valahogy a normális férfiakat mindig elűzik maguk mellől.

2018. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy az ilyen nők önbizalomhiányosak.


Az egyik volt osztálytársamon is minden mű már kb. Műköröm, műszempilla, műmell. A műkörmön kívül semmi szüksége nem lett volna se műszempillára, se szilikonokra. A szája is fel van töltve. Ezt már csak fokozza, hogy porcelánbabára sminkeli magát állandóan.

Szerintem sem szép, semmi természetesség. Olyan mintha nem is ő lenne. Neki az első szerelme tett oda végül, állandóan kritizálta, és valahol ez a mai napig bántja szerintem.

2018. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan műkörmöt, ami nekem tetszett volna.
2022. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!