Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság melyik a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik a legjobb társkereső?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy élőben ne tudnék ismerkedni, volt már barátnőm, csak kevés az időm így talán egyszerűbb lenne egy erre a célra kitalált oldalon (is) ismerkedni.

Tindert ne mondjátok, meg az olyat se ahol üzenetenként fizetni kell, meg azért is hogy egyáltalán láthasd ki írt neked stb. Van olyan oldal, ahol viszonylag kulturált emberek vannak, és normálisan lehet levelezni látni a másikat, és nem kamuprofilokkal van tele? Főleg saját tapasztalat érdekelne.



2022. jan. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Twitter
2022. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
GYK
2022. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatként én a Badoot és a FB társkeresőt próbáltam ki. Mivel nem vagyok izmos, magas srác így egyik helyen se tolong a sor értem, de ott a fejekben van elb@szva a dolog, nem az appban. A FB talán jobb, mert az full ingyenes, de a Badoo se vészes. Az össz dolog amit Badoon nem tudsz megtenni, hogy match nélkül írogass a csajra, vagy éppen a pontos fotóját se látod a matchig, csak ilyen full homályos képet kapsz. De ezen kívül majdnem minden korlátlan ott
2022. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kevés az időd? Akkor miért akarsz ismerkedni? A párkapcsolat időigényes.
2022. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
A való életet próbáltad már? Az ilyen oldalas hülyeségekkel 0 punát fogsz behúzni.
2022. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én is próbáltam a FB társkeresőt. Ott kicsit jobban lehet rajta szűrni, mint Tinderen. Szerintem az egy nagy hátránya, hogy vannak akik "megkerülik a rendszert" és match nélkül írnak neked privát üzenetet pl. messengeren. Nem egyszer esett meg velem, hogy a társkeresős profilom alapján megtaláltak FB-on és így írtak.


Egyik legjobb haverom egyébként az OkCupid-ot szereti. Az olyan, hogy meg tudsz válaszolni egy rakat kérdést és be tudod állítani, neked mi az elfogadható válasz erre (mármint amit a potenciális matched adhat erre).


21L (Ha ez árnyalja a válaszom. 😁)

2022. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!