Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel szerintetek leszáll...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel szerintetek leszáll rólam, vagy konkrétan mondjam ki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, még régebben tetszett nekem, de már nem. Amikor megismertem nagyon cuki volt, de már vhogy nem vagyok oda érte. Viszont ő most kezdett felém nyitni.

Eddig csak barátok voltunk, max nagyobb társasággal találkoztunk egyetemen kívűl, inni, bulizni stb.

Pár napja voltunk inni és ma rámírt, hogy nem megyünk-e el kajálni valamelyik nap. Aranyos tőle, és értékelem, de nem szeretnék..

Annyit írtam erre vissza, hogy “még nem tudom mikor érek rá, majd megbeszéljük”. Mondta hogy “okés, majd jelentkezzek”, ő ráér hétvégétől.

Ha egyszerűen többet nem írok neki, az oké? Nem szeretném így kimondani, hogy bocs nem, mert nagyon értékelem, hogy meg mert kérdezni ezért biztos rosszul esne neki.

Ha flegmázok, abból csak érti nem?

Ha azt mondom nem tudom, még nem tudom hogy érek rá stb, akkor egy idő után már nem fog kérdezgetni, vagy?


Aranyos srác, de már nem tetszik. Sokáig nem lépett semmit, én vártam rá, de nem… csak most, amióta kicsit elhidegültem tőle..


19/l



2022. jan. 24. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ezt írd neki, ha szeretnéd:

Szia Xy!

Ne haragudj kérlek, nem szeretnélek megbántani Téged!

De szeretném, hogy csak barátok lennénk!

2022. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne ha az emberek végre őszinték lennének inkább egymással bunkózás helyett? Miért kell ghostolni? 19 évesen főleg. Felnőtt ember vagy és ennyire nem bírod tisztelni a másiknak az érzéseit, lelki világát, és egyáltalán a személyté? Tisztázd vele normálisan. Gyerekes bunkó viselkedés...ez megy, és aztán megy a pikachu meme nézés, hogy nem érti a másik, meg keres. Főleg úgy, hogy előtte gondolom te gyaptad a szelet neki, most meg fordítva lenne végre és erre legyopatod.


25/F

2022. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te gyáva, ne beszélj félre.

Őszintén el kell mondani és le fog szállni rólad.

Attól hogy elutasítod, még nem dof összeomlani a világ benne.

2022. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat most annyit irt arra vissza, hogy “majd megbeszeljuk”, hogy “rendben”.

Erre most nem irtam vissza semmit, lelattamoztam.

Nem tudom, ilyenkor nekem kene meg jelentkeznem? Talan adok neki egy eselyt, illetve okes, megprobalhatjuk.

Szerintetek fog meg magatol irni? Vagy ilyenkor nekem kene, hogy figyelj, ekkor meg akkor lenne nekem jo.

2022. jan. 24. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted az nem esne rosszul neki, ha csak áltatod, hogy majd, most nem tudom, lehet... Így le sem tudja zárni magában.
2022. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te normális vagy? 19 évesen úgy viselkedsz mintha 10 lennél.


Eddig az volt a kérdés hogy hogyan utasítsd vissza, most meg tanácsokat kérsz hogy milyen játszmázással legyen meg a találka, mert "megpróbálhatjuk".


Hagyd a srácot inkább, meg ezt az egész kapcsolatosdit, mert olyan gyerek vagy hozzá, hogy az fájdalmas.

2022. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#6 +1

Jó az 7 éves szintnek is amit a kérdező produkál. Ez a 19L a végén totál kamu.

2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ,hogy a lányok hamarabb érnek lol. 19 éves vagy papíron màr felnőtt nő vagy,de mégis ilyen szinten vagy. Azzal ,hogy bunkózol és nem mondod ki pont,hogy bántod őt. Îgy lehet még fog reménykedni , próbàlkozni, álmodozni. Ha egyenesen megmondanád neki,hogy nem tetszik neked fàjni fog neki,de legalább tudni fogja,hogy merre hány méter. Így szépen lassan / gyorsan túlteszi magát rajta.
2022. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal. Annyi legyen benned, hogy egyenesen megmondod neki, hogy te nem akarsz semmit. Aljas dolog valakit szó nélkül lerázni, főleg úgy, ha tudod, hogy a másik lehet érez valamit vagy akar valamit tőled. Rohadtul szar érzés, ha valaki flegmázik, megpróbál lekoptatni, nem válaszol (vagy csak naponta egyszer, úgy, hogy fent van)...stb úgy, hogy nem adott rá okot. Ha paraszt volt, akkor persze, én is ignoráltam már ezért valakit, de volt rá okom, viszont általában ilyenkor is megírom, hogy mi a szitu.


Engem az elmúlt évben ketten is így megszívattak, pedig semmi okuk nem volt rá. Az egyik lánnyal már a sokadik randit beszéltük, már meg is terveztem, hogy hova megyünk, le is beszéltük, el akartam vinni messzebb kirándulni, erre elkezdett ignorálni. Miután rákérdeztem, hogy mi van, akkor nagy nehezen kibökte.


A másik esetben már sokat beszélgettünk, erre folyton lemondta a találkákat valami indokkal, és próbált ignorálni. Mondhatom, mindkét eset nagyon kellemes volt, főleg úgy, hogy a másodiknál eleve más dolgok miatt igen szarul voltam mentálisan, ez meg csak rápakolt egy lapáttal. Úgyhogy már csak ezért se csináld. Nem tudhatod, hogy a másik éppen min megy keresztül. Nem feltétlen látszik az, ha valakinek baja van, nem mindenki nyafog látványosan.


Úgyhogy legyen ennyi benned, ne bántsd a szegény srácot.

2022. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. En egy nagyon hasonlo helyzetben voltam es talalkoztam utana a sraccal igy nagyobb tarsasag kereteben es lattam rajta, hogy nagyon bantja a dolog. Alig szolt hozzam neha nezett ram de amint vissza neztem elhuzta a fejet stb. Odamentem hozza bocsanatot kerni es elmondtam neki oszinten, hogy nagyon aranyos nagyon ertekelem, de orulnek, ha csak baratok maradnank. Lattam, hogy ez is rosszul erintette, de mondtam neki, hogy masnap elmehetnenk kavezni egyet, kicsit beszelgessunk. Majd en is ujra megkedveltem nagyon aranyos volt. Azota fel eve egyutt vagyunk.

A sztory moralja, hogy ha nem is jottok ossze meg semmi, legyel vele oszinte. Senki nem erdemli meg, hogy igy szivassanak, mert egyszer visszakapod.

Hajra!

2022. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!